Podstawki Regulowane Pod Płyty Tarasowe A+B 10-20 mm

Bezproblemowy sposób na montaż płyt tarasowych, desek, legarów, parkietów drewnianych, betonowych itp. Podstawki tarasowe umożliwiają montaż podniesionych posadzek na płaskim terenie. Podkładka "B" służy do podłożenia pod podstawkę "A" i umożliwia podniesienie wysokości od 12 do 20 mm co 2 mm.

Okazje dnia

5,90 zł
Brutto
Ilość

System tarasowy Eko-Bord AB

Specjalny system regulacji wysokości umożliwia montaż podłogi w jednej płaszczyźnie, zapewniając przy tym dobre właściwości drenujące. Możliwość regulacji wysokości wspornika w przedziale 10 - 20 mm, zmiana wysokości co 2 mm. Podstawki mogą być stosowane do budowy powierzchni tarasowych oraz balkonowych.

Podstawka "A"

Jest niezależną częścią systemu, którą można stosować samodzielnie poprzez nałożenie jednej na drugą, co pozwala na zwiększanie wysokości o 10 mm, bądź można je zastosować w połączeniu z podkładkami "B" i "C".

Podkładka "B"

Służy do podłożenia pod podstawkę "A" i umożliwia podniesienie wysokości od 12 do 20 mm co 2 mm. Regulacji dokonuje się poprzez przekręcenie podstawki "A" względem podstawki "B". Odpowiednią wysokość wskazuje kołek dystansowy.

5902837460604
1185 Przedmioty

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło