Bezproblemowy sposób na montaż płyt tarasowych, desek, legarów, parkietów drewnianych, betonowych itp. Podstawki tarasowe umożliwiają montaż podniesionych posadzek na płaskim terenie. Podkładka "B" służy do podłożenia pod podstawkę "A" i umożliwia podniesienie wysokości od 12 do 20 mm co 2 mm.

Okazja dnia

Podstawki Regulowane Pod Płyty Tarasowe A+B 10-20 mm

5,31 zł
Brutto
Ilość

System tarasowy Eko-Bord AB

Specjalny system regulacji wysokości umożliwia montaż podłogi w jednej płaszczyźnie, zapewniając przy tym dobre właściwości drenujące. Możliwość regulacji wysokości wspornika w przedziale 10 - 20 mm, zmiana wysokości co 2 mm. Podstawki mogą być stosowane do budowy powierzchni tarasowych oraz balkonowych.

Podstawka "A"

Jest niezależną częścią systemu, którą można stosować samodzielnie poprzez nałożenie jednej na drugą, co pozwala na zwiększanie wysokości o 10 mm, bądź można je zastosować w połączeniu z podkładkami "B" i "C".

Podkładka "B"

Służy do podłożenia pod podstawkę "A" i umożliwia podniesienie wysokości od 12 do 20 mm co 2 mm. Regulacji dokonuje się poprzez przekręcenie podstawki "A" względem podstawki "B". Odpowiednią wysokość wskazuje kołek dystansowy.

5902837460604
1203 Przedmioty

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.