Podstawki Regulowane Pod Płyty Tarasowe A+B 10-20 mm

Bezproblemowy sposób na montaż płyt tarasowych, desek, legarów, parkietów drewnianych, betonowych itp. Podstawki tarasowe umożliwiają montaż podniesionych posadzek na płaskim terenie. Podkładka "B" służy do podłożenia pod podstawkę "A" i umożliwia podniesienie wysokości od 12 do 20 mm co 2 mm.

Polecamy również

4,50 zł
Brutto

System tarasowy Eko-Bord AB

Specjalny system regulacji wysokości umożliwia montaż podłogi w jednej płaszczyźnie, zapewniając przy tym dobre właściwości drenujące. Możliwość regulacji wysokości wspornika w przedziale 10 - 20 mm, zmiana wysokości co 2 mm. Podstawki mogą być stosowane do budowy powierzchni tarasowych oraz balkonowych.

Podstawka "A"

Jest niezależną częścią systemu, którą można stosować samodzielnie poprzez nałożenie jednej na drugą, co pozwala na zwiększanie wysokości o 10 mm, bądź można je zastosować w połączeniu z podkładkami "B" i "C".

Podkładka "B"

Służy do podłożenia pod podstawkę "A" i umożliwia podniesienie wysokości od 12 do 20 mm co 2 mm. Regulacji dokonuje się poprzez przekręcenie podstawki "A" względem podstawki "B". Odpowiednią wysokość wskazuje kołek dystansowy.

5902837460604
1214 Przedmioty

Specyficzne kody

Gorąca sprzedaż

Nowości w ofercie

Taniej nie kupisz!

Ziemie i nawozy

Kamienie dekoracyjne

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.