Kamień Gołębi Żwir 16-22 mm-Stonesgarden.pl

Gołębi Żwir 16-22mm

To kamień pochodzenia naturalnego w odcieniach szarości.

Okazje dnia

17,57 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Żwir gołębi to cała paleta szarości! To naturalny, piękny kamień w którym występują wszystkie możliwe odcienie szarości. To kamień elegancki, przykuwający uwagę, który sprawdzi się w każdej aranżacji! Nawet tej najbardziej wyszukanej.

Jego szaro-brązowa, subtelna barwa świetnie podkreśli zarówno kwiatowe rabaty, jak i krzewy, czy trawy ozdobne. Wdzięcznie mieni się w słońcu i połyskuje po deszczu. Niewielka frakcja i rozmaitość kamieni będą cieszyły oko Twoje i Twoich gości. Żwir gołębi w ogrodzie to nie tylko estetyczne, ale również praktyczne rozwiązanie. Jasny żwir optycznie powiększa przestrzeń. Postaw na elegancką szarość. Żwir gołębi utrudnia wzrost chwastów, zapobiega też szybkiemu parowaniu wody z gleby. Żwir gołębi jest na tyle uniwersalny w swym kolorze i fakturze, że świetnie zgrywa się z innymi kamieniami. Połącz go z jasnymi bądź ciemnymi otoczakami lub grysem. Nie obawiaj się eksperymentować. Żwir to naturalna ozdoba Twojego ogrodu. Gołębi żwir możesz użyć na całe rabaty, albo obsypać nim poszczególne rośliny. Jakie rośliny lubią jego towarzystwo? Np. trawy ozdobne, żurawki, iglaki, hortensje. To inwestycja na długie lata. Żwir, ze względu na swoją niewielką frakcję idealnie nadaje się na usypywanie różnorodnych wzorów. Jest trwały, odporny na wszelkie warunki atmosferyczne.

ŻWIR GOŁĘBI NA SKUTECZNY DRENAŻ

Żwir gołębi to świetny materiał na drenaż. Wokół domu usypana na ok. 50 cm opaska uchroni Twoją elewację od brudu, a budynek od wilgoci. Dodatkowo, zyskasz kamienny chodnik wokół domu. Szary grys będzie idealny do elewacji jasnych, ciemnych, czy drewnianych. Drenujące właściwości żwiru są również nie do przecenienia podczas sadzenia roślin, i w ziemi, i w donicach.

GOŁĘBIE ŚCIEŻKI

Z gołębiego żwiru możesz zbudować ścieżki, alejki, przejścia. Mocno pracuje pod stopami. Jego główną zaletą jest to, że doskonale się klinuje. A masaż pod stopami jaki nam funduje, to samo zdrowie! Stworzysz bezpieczne, stabilne i efektowne przejścia. Żwir gołębi jest świetny na zbudowanie podjazdu i wszelkiego rodzaju podsypki.

ŻWIR W WODZIE

Żwir gołebi doskonale sprawdzi się w formie obrzeży do oczek wodnych, te szare kamienie są świetne również do wysypania dna oczka, strumyka lub innej aranżacji, w której woda gra pierwsze skrzypce. Żwir gołębi poleca się również do akwariów.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837463032
104 Przedmioty

Opis

Gama kolorystyczna
Brąz
Szary
Frakcja
16-30 mm
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

ean13
5902837463032

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło