Kompozycja Dekoracyjna Ze Szkłem Vetro Azurro

Kompozycja Dekoracyjna Ze Szkłem Vetro Azurro

Kompozycja Dekoracyjna z kamienia Spaghetti i szkła Vetro Azurro idealna ozdoba do twojego ogrodu czy tarasu. Wkomponuje się w każde miejsce oraz nada charakteru dzięki swojej unikalnej kompozycji. Produkt unikalny ręcznie robiony.

Okazje dnia

759,00 zł
Brutto
Ilość

Kompozycja Dekoracyjna z kamienia Spaghetti i szkła Vetro Azurro idealna ozdoba do Twojego ogrodu czy tarasu. Wkomponuje się w każde miejsce oraz nada charakteru, dzięki swojej unikalnej kompozycji. Idealna opcja na ozdobę całoroczną w naszych ogrodach, tarasach czy pomieszczeniach zamkniętych. Produkt unikalny, ręcznie robiony. Kompozycja składa się z pięknych kamieni Spaghetti o jasnobeżowej barwie, które mają niesamowitą fakturę. Bryły te zostały otoczone z dwóch stron łupaną palisadą granitową. Dopełnieniem kompozycji jest szkło błękitne ozdobne w bryłach o unikalnej akwamarynowej barwie, nadaje całej kompozycji eleganckiego, połyskującego efektu - Vetro Azurro. Kompozycja ta może także być fontanną lub lampą dzięki rurze, która znajduje się w środku i którą można poprowadzić wodą lub prąd w zależności od potrzeby.

Całość kompozycji jest stabilna i osadzona w betonowej podstawie.

Kompozycja Dekoracyjna z kamienia Spaghetti i szkła Vetro Azurro idealnie sprawdzi się jako prezent!

Wymiary:

Podstawa: 30x45 cm

Wysokość: 100 cm

Waga: 69 kg

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie na każde odpowiemy. Przed zakupem skontaktuj się z nami w celu przedstawienia szczegółów brył. Pomoże nam to uniknąć niedomówień i przybliżyć zarys brył!

5903738121694
11 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Beż
Brąz
Mix
Frakcja
ponad 80 mm
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
Nowości
unikaty

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło