✅Słoik Kruszywo Norwegian White 3-8 mm - stonesgarden.pl ®

Słoik Kruszywo Norwegian White 3-8 mm

Norwegian White 3-8mm naturalny kamień z Norwegii cechujący się intensywną białą barwą oraz charakterystycznymi refleksami świetlnymi.

Okazje dnia

18,59 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Norwegian White jest przed wszystkim używany przez producentów kostek brukowych, płyt chodnikowych oraz płyt okładzinowych.

Kamień ten jest składnikiem warstwy wierzchniej we wszelkiego rodzaju konfekcji betonowej. Norwegian White może być także stosowany jako wszelkiego rodzaju wypełnienia donic z roślinnością tworząc atrakcyjną warstwę wierzchnią . Kolejnym zastosowaniem są także różnego rodzaju kompozycje z drobnych kamieni lub podłoża w terrariach. Norweigian White to biały marmur, którego charakterystyczną cechą jest struktura krystaliczna dająca efekt refleksów świetlnych. Jest to kamień o kolorze na tyle uniwersalnym, że pięknie łączy się z innymi kamieniami. Zarówno jasnymi, jak i ciemnymi. Potrzebujesz kamieni do uzupełnienia szklanych wazonów? Świeczników na stole Norwegian White będzie idealny do tych zastosowań. Charakterystyczną cechą tego kruszywa jest jego intensywny biało przeźroczysty kolor a charakterystyczny układ kryształów powoduje efekt refleksów świetlnych.

Norwegian White 4-8mm jest typowym kruszywem dekoracyjnych, ze względu na drobną frakcję jest polecany do użytku wewnętrznego, ewentualnie na zewnątrz w miejscach osłoniętych od wiatru.

5903738120772
8 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Biel
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
Nowości
kamienie

Specyficzne kody

ean13
5903738120772

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło