Duży kamień ozdobny Arctic Blue Mini

Jest bryłą niezwykle dekoracyjną z rodziny monolitów, kolor szaro biały z lekko satynowym połyskiem.

Okazje dnia

90,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Mini Monolit Arctic Blue zaskakuje feerią barw.

To niezwykle dekoracyjna bryła z rodziny monolitów. Monolit Arctic Blue to połączenie zieleni, szarości i bieli. Bryła ma lekko satynowy połysk. Cudownie mieni się w słońcu. Arctic Blue nada nowoczesny styl każdemu otoczeniu. A w ogrodzie o charakterze naturalnym świetnie wkomponuje się w jego dzikość. Naturalny monolit zawsze dodaje uroku! Aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna. Pomyśl o oświetleniu bryły. Kamienna bryła może stać się jedną z piękniejszych ozdób Twojego ogrodu lub tarasu. A może stworzysz monolitowy las? Kilka brył ustawionych obok siebie wygląda bajecznie. Każdy monolit jest inny, ma inny kształt i wielkość. Stworzysz coś naprawdę unikatowego!

Szukasz wyjątkowej ozdoby do swojego akwarium?

Arctic Blue Mini Monolit będzie idealny. Szczególnie pięknie prezentuje się po impregnacji, która uwypukla naturalne pręgi występujące w kamieniu. Masz rabaty usypane grysem lub otoczakiem, ale czegoś w nich brakuje? Masz sporo nasadzeń i chcesz przełamać je czymś ciekawym? Postaw na monolit Arctic Blue, a na pewno się nie zawiedziesz. Ta szaro - niebieska bryła idealnie komponuje się zarówno wśród ozdobnych krzewów i traw, jak i wśród kolorowych rabat. Podpowiadamy. Kamień uwielbia towarzystwo innych, naturalnych materiałów. Takim jest drewno. Stwórz własną kompozycję, np. ozdobny korzeń, a tuż przy nim ulokuj ten unikatowy monolit. Z Arctic Blue Monolit Mini możesz stworzyć niepowtarzalne obrzeże fontanny lub oczka wodnego. Arctic Blue Mini Monolit pięknie wygląda wokół ogrodzenia. Idealna ozdoba tuż przy wejściu na Twoją posesję. Twój ogród "od progu" będzie budził zachwyt. Tę kamienną szpilę możesz użyć również do udekorowania wnętrza domu. Ważne! Każda szpila ma swój indywidualny kształt. Chcesz upiększyć swój ogród? Wkomponuj w nim Arctic Blue Mini Monolit. To inwestycja, która będzie cieszyła Twoje oko przez długie lata. Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

Podpowiadamy

Kamień uwielbia towarzystwo innych, naturalnych materiałów. Takim jest drewno. Stwórz własną kompozycję, np. ozdobny korzeń, a tuż przy nim ulokuj ten unikatowy monolit. Z Arctic Blue Monolit Mini możesz stworzyć niepowtarzalne obrzeże fontanny lub oczka wodnego. Arctic Blue Mini Monolit pięknie wygląda wokół ogrodzenia. Idealna ozdoba tuż przy wejściu na Twoją posesję. Twój ogród "od progu" będzie budził zachwyt.

Tę kamienną szpilę możesz użyć również do udekorowania wnętrza domu.

Ważne! Każda szpila ma swój indywidualny kształt.

Chcesz upiększyć swój ogród?

Wkomponuj w nim Arctic Blue Mini Monolit. To inwestycja, która będzie cieszyła Twoje oko przez długie lata. Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy. 

Mini Monolit Arctic Blue łączy w sobie subtelne odcienie niebieskiego, szarości i bieli. To niezwykle dekoracyjna bryła z rodziny monolitów. Bryła ma lekko satynowy połysk. Cudownie mieni się w słońcu. Arctic Blue nada nowoczesny styl każdemu otoczeniu. A w ogrodzie o charakterze naturalnym świetnie wkomponuje się w jego dzikość. Naturalny monolit zawsze dodaje uroku! Aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna. Pomyśl o oświetleniu bryły. Kamienna bryła może stać się jedną z piękniejszych ozdób Twojego ogrodu lub tarasu. A może stworzysz monolitowy las? Kilka brył ustawionych obok siebie wygląda bajecznie. Każdy monolit jest inny, ma inny kształt i wielkość. Stworzysz coś naprawdę unikatowego!

Arctic Blue Mini Monolit będzie idealny. Szczególnie pięknie prezentuje się po impregnacji, która uwypukla naturalne pręgi występujące w kamieniu. Masz rabaty usypane grysem lub otoczakiem, ale czegoś w nich brakuje? Masz sporo nasadzeń i chcesz przełamać je czymś ciekawym? Postaw na monolit Arctic Blue, a na pewno się nie zawiedziesz. Ta szaro - niebieska bryła idealnie komponuje się zarówno wśród ozdobnych krzewów i traw, jak i wśród kolorowych rabat. Podpowiadamy. Kamień uwielbia towarzystwo innych, naturalnych materiałów. Takim jest drewno. Stwórz własną kompozycję, np. ozdobny korzeń, a tuż przy nim ulokuj ten unikatowy monolit. Z Arctic Blue Monolit Mini możesz stworzyć niepowtarzalne obrzeże fontanny lub oczka wodnego. Arctic Blue Mini Monolit pięknie wygląda wokół ogrodzenia. Idealna ozdoba tuż przy wejściu na Twoją posesję. Twój ogród "od progu" będzie budził zachwyt. Tę kamienną szpilę możesz użyć również do udekorowania wnętrza domu. Ważne! Każda szpila ma swój indywidualny kształt. Chcesz upiększyć swój ogród? Wkomponuj w nim Arctic Blue Mini Monolit. To inwestycja, która będzie cieszyła Twoje oko przez długie lata. Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

5902837464213
2 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Szary
Frakcja
ponad 80 mm
Przeznaczenie
rabatki

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło