Aqua Stone 7-15 mm Brown Royal 1150 ml

Kamień Aqua Stone 7-15 mm Brown Royal 1150 ml

Otoczaki akwarystyczne

29,00 zł
Brutto

Kamień Aqua Stone 7-15 mm Brown Royal 1150 ml
Kamień Aqua Stone 7-15 mm Brown Royal 1150 ml
29,00 zł
Bruttozamów telefonicznie

+48 785 882 786

Obsługa klienta

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Polecamy wodne kamienie! Swoje zastosowanie znajdą w przeróżnych aranżacjach. Zarówno w domu, jak i ogrodzie. Kamienie zawsze są modne, zawsze dodają wartości, naturalności. Aqua Stone poleca się do wielu zadań. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie naturalnym materiałem chcesz wypełnić przestrzeń.

Otoczak BROWN ROYAL ma piękną, głęboką, brązową barwę. Królewski brąz. Jasny, ciepły odcień Aqua Stone BROWN ROYAL sprawia, że stanowi piękne tło dla roślin i zwierząt żyjących w akwariach lub terrariach. Otoczak pokryty jest specjalistycznym lakierem i żywicą. Ta powłoka sprawia, że kamień nie jest nasiąkliwy. Co ważne, otoczak nie wpływa na parametry wody. Nie szkodzi wodzie, roślinom ani zwierzętom. Aqua Stone BROWN ROYAL są idealne zwłaszcza do akwariów o wystroju kamiennym i skalistym. Aqua Stone tworzą nie tylko piękne tło, ale i kryjówki. Te kamienie to fantastyczne podłoże do ukorzeniania się roślin. Nasze Aqua Stone nie stanowią źródła substancji nieorganicznych.

Aqua Stone są świetnym materiałem do kompozycji w szkle. Zbuduj z Aqua Stone modny "Las w szkle". Kamienie w połączeniu z zielonym roślinami i ziemią wyglądają obłędnie. Spróbuj swoich możliwości i stwórz swoją własną, oryginalną kompozycję kamieni w szkle. Do tego celu użyj różnych frakcji i kolorów. Aqua Stone dają ogrom możliwości! Kamienie Aqua Stone są idealne do wysypania nimi wierzchu donic. To praktyczne i bardzo estetyczne rozwiązanie. Kolor kamieni możesz dobrać do koloru donicy, co wzmocni całość aranżacji. Aqua Stone w donicy sprawiają, że podlewanie nie jest tak częste i uciążliwe. Aqua Stone to kamienie wielozadaniowe!

Jeśli masz pytania, zadzwoń, chętnie pomożemy.

Stones Garden - źródło ogrodowych inspiracji.

Zapisz się do naszego Newslettera, i bądź na bieżąco z naszą ofertą

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Frakcja
do 15 mm
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
5903738120277
11 Przedmioty
Nowy produkt
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.