Kartony i Worki

Drewno kominkowe w kartonach i skrzynkach - StonesGarden

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Drewno kominkowe w kartonach to rozwiązanie idealne dla każdego, kto szuka najwyższej jakości, oryginalnego produktu w atrakcyjnej cenie. Jest łatwe w transporcie i w magazynowaniu. W tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które z pewnością będą idealnie pasowały do Twoich potrzeb. Drewno kominkowe w skrzynkach jest ekologiczne i idealnie sprawdzi się zimą lub jesienią. Jego wilgotność oscyluje poniżej 20 % i jest gotowe do palenia praktycznie od razu. Prawidłowo spalane pozostawia niewiele popiołu - 1% pierwotnej masy drewna, który można wykorzystać jako nawóz w ogrodzie. Zamów już dzisiaj wybraną partię!

Drewno kominkowe w kartonach 

Drewno kominkowe w kartonach, które znajdziesz w tej kategorii, zostało wysuszone w suszarniach komorowych w temperaturze około 120 stopni Celsjusza. Dzięki temu drewno pozbawione jest wszelkich niedoskonałości takich jak np.: garbniki, pleśni i innego typu drobnoustrojów, a tym samym zarodników konidialnych mających zdolności uczulające i kancerogenne. Drewno kominkowe pakowane w kartony to świetne rozwiązanie do domu. Idealnie prezentuje się tuż obok urządzenia. Minimalistyczną skrzynkę możesz wykorzystać wiele razy. Wartość opałowa wynosi około 4,0 kWh/kg, a Oferujemy wiele pojemności i multum różnych rodzajów drzewa – z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Drewno kominkowe w skrzynkach 

U nas znajdziesz zarówno liściaste, jak i iglaste drewno kominkowe w skrzynkach. Różne pojemności i waga pozwolą dobrać odpowiednie opakowanie dla Ciebie. Długość szczap oscyluje wokół 30 cm, co pozwala uzyskać optymalny czas palenia. Praktyczna skrzynia może Ci posłużyć również później. Drewno kominkowe pakowane w kartony to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą spróbować innego rodzaju opału lub wypróbować dany gatunek. Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie i zamów już teraz!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.