Kamień Aqua Stone 7-15 mm Brown Royal 1150 ml

Kamień Aqua Stone 7-15 mm Brown Royal 1150 ml

Otoczaki akwarystyczne.

Okazje dnia

29,00 zł
Brutto
Ilość

Polecamy wodne kamienie! Swoje zastosowanie znajdą w przeróżnych aranżacjach. Zarówno w domu, jak i ogrodzie. Kamienie zawsze są modne, zawsze dodają wartości, naturalności. Aqua Stone poleca się do wielu zadań. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie naturalnym materiałem chcesz wypełnić przestrzeń.

Otoczak BROWN ROYAL ma piękną, głęboką, brązową barwę. Królewski brąz. Jasny, ciepły odcień Aqua Stone BROWN ROYAL sprawia, że stanowi piękne tło dla roślin i zwierząt żyjących w akwariach lub terrariach. Otoczak pokryty jest specjalistycznym lakierem i żywicą. Ta powłoka sprawia, że kamień nie jest nasiąkliwy. Co ważne, otoczak nie wpływa na parametry wody. Nie szkodzi wodzie, roślinom ani zwierzętom. Aqua Stone BROWN ROYAL są idealne zwłaszcza do akwariów o wystroju kamiennym i skalistym. Aqua Stone tworzą nie tylko piękne tło, ale i kryjówki. Te kamienie to fantastyczne podłoże do ukorzeniania się roślin. Nasze Aqua Stone nie stanowią źródła substancji nieorganicznych.

Aqua Stone są świetnym materiałem do kompozycji w szkle. Zbuduj z Aqua Stone modny "Las w szkle". Kamienie w połączeniu z zielonym roślinami i ziemią wyglądają obłędnie. Spróbuj swoich możliwości i stwórz swoją własną, oryginalną kompozycję kamieni w szkle. Do tego celu użyj różnych frakcji i kolorów. Aqua Stone dają ogrom możliwości! Kamienie Aqua Stone są idealne do wysypania nimi wierzchu donic. To praktyczne i bardzo estetyczne rozwiązanie. Kolor kamieni możesz dobrać do koloru donicy, co wzmocni całość aranżacji. Aqua Stone w donicy sprawiają, że podlewanie nie jest tak częste i uciążliwe. Aqua Stone to kamienie wielozadaniowe!

Jeśli masz pytania, zadzwoń, chętnie pomożemy.

Stones Garden - źródło ogrodowych inspiracji.

5903738120277
12 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
Nowy produkt

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło