Skrzyniopalety

Drewno kominkowe w skrzynopaletach - StonesGarden

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Kochasz palić w kominku? Uwielbiasz blask ognia, który rozchodzi się po całym pomieszczeniu? Razem z nami w szybki sposób rozpalisz ogień! Postaw na nasze drewno kominkowe w skrzyniopaletach. U nas czeka na Ciebie wiele gatunków drewna, które świetnie sprawdzą się jako materiał opałowy. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i zamów już teraz! Wysoka jakość specjalnie pociętych szczap sprawia, że drewno kominkowe w skrzyniach jest niezwykle praktyczną inwestycją!

Drewno kominkowe w skrzyniopaletach 

W tej kategorii znajdziesz suche drewno kominkowe w skrzyniach o wysokiej wartości opałowej - 4,0 kWh/kg. Zostało ono poddane specjalnemu, wysokotemperaturowemu (ok. 120 stopni Celcjusza) suszeniu w specjalnych suszarniach komorowych. Jest pozbawione jest wszelkich niedoskonałości takich jak np.: garbniki, pleśni i innego typu drobnoustrojów, a tym samym zarodników konidialnych mających zdolności uczulające i kancerogenne. W naszym sklepie znajdziesz takie gatunki drzewa, jak olcha, jawor, dąb, jesion, buk i brzoza. Drewno kominkowe w skrzyniopaletach to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą używać opału najwyższej jakości. Wilgotność drewna oscyluje poniżej 20 % i jest gotowe do palenia. Dodatkowo prawidłowo spalane drewno kominkowe pozostawia niewiele popiołu - 1% pierwotnej masy. Można go wykorzystać ponownie jako nawóz w ogrodzie.

Drewno kominkowe w skrzyniopalecie 

W naszym sklepie znajdziesz drewno kominkowe w skrzyniopalecie w trzech objętościach – 1 lub 1,4 oraz 1,8 MP. Średnia długość szczap wynosi około 25 cm. Wygodna skrzyniopaleta pozwala na łatwe przechowywanie drewna. Dzięki niej opał nie rozsypuje się, a na podwórku można zachować porządek. Ekologiczny sposób przechowywania drewna sprawia, że skrzyniopaletę możesz wykorzystać ponownie. Taka forma przechowywania oszczędza również miejsce. Sprawdź, co jeszcze oferujemy i zajrzyj do pozostałych kategorii, a z pewnością znajdziesz produkty idealne do Twojego ogrodu. Drewno kominkowe w skrzyniopalecie to oryginalny produkt wysokiej jakości, który jest jedynie jedną z części naszego asortymentu.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło