• Nowy
✅Grit Dla Gołębi Pieprz Ceramiczny   -Stonesgarden.pl®

Grit Dla Gołębi Pieprz Ceramiczny

15,01 zł
Brutto

ABSOLUTNY HIT !!! Grit dla gołębi PIEPRZ CERAMICZNY  o kulistym kształcie -  przyjaznym dla ścianek wola. Bardzo chętnie zjadany przez gołębie. ( SPRAWDŹ ) Wyprodukowany z wypalonej gliny w temperaturze ponad 1100˚C co gwarantuje eliminację wszystkich mikrobów . W przeciwieństwie do dostępnych na rynku gritów ceramicznych z kruszonej cegły , PIEPRZ CERAMICZNY produkowany jest od początku z dbałością o kształt. Grit ten, rozdrabnia w wolu ziarna zbóż i pomaga w procesie trawienia .

Opakowanie
Ilość

ABSOLUTNY HIT !!! Grit dla gołębi PIEPRZ CERAMICZNY  

O kulistym kształcie -  przyjaznym dla ścianek wola. Bardzo chętnie zjadany przez gołębie. ( SPRAWDŹ ) Wyprodukowany z wypalonej gliny w temperaturze ponad 1100˚C co gwarantuje eliminację wszystkich mikrobów . W przeciwieństwie do dostępnych na rynku gritów ceramicznych z kruszonej cegły , PIEPRZ CERAMICZNY produkowany jest od początku z dbałością o kształt. Grit ten, rozdrabnia w wolu ziarna zbóż i pomaga w procesie trawienia .

 Dzikie ptaki mają  w naturze stały nieograniczony dostęp do różnego rodzaju kruszyw i na bieżąco instynktownie je pobierają. Nasze gołębie hodowlane większą część życia spędzają w gołębnikach i wolierach i z tego względu zobowiązani jesteśmy zapewnić im to, czego nie mogą sobie swobodnie pobierać a więc dobrej jakości mieszanki zbożowe, suplementy diety oraz grity które nie tylko ułatwiają trawienie ale też są źródłem makro i mikro elementów czyli pierwiastków które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto nasze grity są sterylne i gwarantują że ptak nie zje kamyczków zanieczyszczonych z miejsc przypadkowych.

Sposoby podawania:

1.       W odrębnych pojemniczkach (gritownikach) do swobodnego pobierania przez ptaki. wymieniać co kilka dni by nie dopuścić do zabrudzeń przez pył i kurz.

2.       Mieszając z karmą jako posypka.

Grit powinien być podawany przez cały rok.

5903738125241
90 Przedmioty

Opis

Gama kolorystyczna
Beż
Brąz
Róż
Frakcja
do 15 mm

Specyficzne kody

ean13
5903738125241

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.