Drewno Rozpałkowe w Folii 10,71 DM3 z Wygodną Rączką do Transportu

Suszone drewno rozpałkowe iglaste w worku foliowym z rączką

Długość szczap: ok. 18-22 cm

Wilgotność drewna: poniżej 20%

Wartość opałowa: ok. 4,15 kWh/kg

Produkty dnia:

12,47 zł
Brutto
Ilość

Suche Drewno Rozpałkowe 10,71dm3, drewno rozpałkowe w worku foliowym z wygodną rączką do transportu.

Drewno rozpałkowe to produkt przeznaczony do rozpalania ognia w piecu lub kominku. Worek drewna rozpałkowego, pozwoli na łatwe i szybkie wprowadzenie i utrzymanie ognia w kominku czy piecu.

Naturalna rozpałka będzie świetnym wyborem, ponieważ jest ekologiczna, a dzięki swoim właściwościom energetycznym będzie utrzymywać równomierny ogień przez wiele godzin. Suszone drewno kominkowe cechuje się niską wilgotnością co sprawia, że jest bezpieczne dla komina.

Doskonale nadaje się do różnorodnych zastosowań, gwarantując komfort i zadowolenie użytkowników.

Specyfikacja:

Długość szczap: ok. 25 cm

Wilgotność drewna: poniżej 8-12%

zawartość popiołu: 1-2%

Wartość opałowa: ok. 15.8 MJ/kg 

Produkt jest w 100% ekologiczny

  • wyprodukowane z wysuszonego drewna iglastego
  • żadne szkodliwe substancje nie są dodawane w procesie produkcji

Nasze drewno rozpałkowe to gwarancja łatwego i skutecznego ogrzewania. Niezależnie od tego, czy masz kominek, piec czy inną formę ogrzewania opalaną drewnem, nasz produkt uczyni proces rozpalania o wiele bardziej przyjemnym i bezproblemowym.

5902837464503
2361 Przedmioty

Opis

Materiał
Drewno
Nowości
drewno
Długość szczapy
25 cm
Gatunek drewna
Mix

Hity sprzedażowe z ostatnich 30 dni

Nowości od Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło