Kostka 10x10x10cm Granitowa Czerwona Cięta

Dlaczego naszym zdaniem lepiej zainwestować w kostkę granitową? Decydujesz się na wyłożenie podjazdu, tarasu, czy ogrodowych alejek kostką brukową. Dlaczego zamiast klasycznego betonu lepiej wybrać kostkę brukową granitową? Ponieważ ma szereg zalet, ale najważniejszą jest to, że została wykonana z kamienia.

Okazje dnia

5,70 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Decydujesz się na wyłożenie podjazdu, tarasu, czy ogrodowych alejek kostką brukową.

Dlaczego zamiast klasycznego betonu lepiej wybrać kostkę brukową granitową Czerwoną Ciętą 10x10x10cm? Ponieważ ma szereg zalet, ale najważniejszą jest to, że została wykonana z kamienia, ponadto kostka granitowa jest:

* trwała

* odporna na uszkodzenia mechaniczne

* łatwa w ułożeniu

* dostępna w wielu wzorach i kolorach

* materiałem nienasiąkającym wilgocią

* odporna na działanie warunków atmosferycznych, w tym również skrajnie niskie lub wysokie temperatury

* bardzo odporna na ścieranie

* elegancka, stylowy i ma walory dekoracyjne. 

Kostka granitowa to najlepszy materiał na bruk. Jest trwała pięknie wygląda oraz bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. 

Kształt kostki granitowej Czerwonej Ciętej 10x10x10cm

Wymagania powierzchni oraz potrzeby klientów spowodowały, że na rynku dostępne są już nie tylko tradycyjne najbardziej popularne kształty kostki granitowej foremnej kwadratowej.

Najlepiej wybrać kostkę granitową ciętą z płyty jest ona idealnie foremna i nie musi mieć żadnych nierówności w swojej formie w kształcie klinów, z których łatwo układa się najróżniejsze wzory. Możemy wybrać nieregularne kształty, decydując się na kostkę granitową surowo łupaną, które wpasują się w ogród lub kręte w nim ścieżki albo kostki geometryczne, pasujące do nowoczesnej architektury budynku. Warto wybierać zatem wzór, który nie wymaga uciążliwego docinania.

Kolor kostki

Kostka granitowa może być dobrana do budynku nie tylko pod względem charakteru, ale również koloru. Dopasujemy ją do elewacji, ogrodzenia lub do innych istotnych elementów. Dzięki zastosowaniu w wydobyciu odpowiednich jakości można o otrzymać szarą, szaro-rudą, żółtą, czarny szwed oraz czerwoną vangę, a nawet białe i żółte kolory kostki. Należy jednak pamiętać, że nawet w obrębie jednego koloru mogą wystąpić różnice odcieni. Dlatego też ważne jest odpowiednie obliczenie potrzebnej ilości materiału, by uniknąć dokupowania kostki, choć podobnej kolorystycznie, partii.

Ważne informacje

* zdjęcia mają charakter poglądowy, granit to kamień naturalny, dlatego mogą występować różnice w strukturze, układzie użyleń, odcieniu wybranego koloru

* również rozmiary rzeczywiste, ze względu na naturalne pochodzenie granitu i sposób wytworzenia produktu, mogą się różnić od wymiarów nominalnych.

5903738127078
1318 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerwień

Specyficzne kody

ean13
5903738127078

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło