Kostka Granitowa Czerwona 4x6 cm-Stonesgarden.pl

Kostka granitowa w kolorze czerwonym

Okazja dnia

Kostka 4x6cm Granitowa Czerwona

1,22 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Efektowna, trwała i modna. Naturalna! Taka jest kostka granitowa czerwona. Elegancka i praktyczna. Sprawdzi się w każdym ogrodzie. Stoisz przed wyborem materiału do wyłożenia ścieżek? Chodnika? Stopni? Alejek? Postaw na naturę! Przedstawiamy kostkę granitową, dzięki której stworzysz przepiękną, wyrazistą aranżację.

Granit to najsolidniejsza ze skał. Kamień w ogrodzie zawsze się obroni. A granit wygląda imponująco. Jest to inwestycja na lata. Granit jest trwały, niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne. Granitowe, czerwone kostki są bezpiecznym materiałem. Poruszanie się po nich jest bardzo przyjemne. Dzięki nim stworzysz zachwycającą i praktyczną nawierzchnię.

Granit jest kamieniem niezwykle szlachetnym i niezawodnym. Kostka granitowa czerwona jest materiałem, który zawsze jest modny. Czas nie ma dla niego znaczenia, to niezwykle trwały budulec. Stworzony przez naturę będzie najpiękniejszą ozdobą ogrodu i najlepszym wyborem.

Kostkę możesz wykorzystać do tworzenia oprawek na inne kamienie. Obrzeża zbudowane z granitowej kostki są niezwykle stabilne. Obrzeże z kostki jest świetnym rozwiązaniem dla oddzielenia trawnika od reszty aranżacji.

Czerwona kostka doskonale wygląda w połączeniu z korą kamienną lub drzewną. Jej czerwony odcień jest idealny do połączeń z innym kamieniem. Grys, żwir, otoczak - każdy z nich w towarzystwie granitu wygląda bezbłędnie. Stanowi piękne tło dla roślin i ogrodowych ozdób.

Czerwoną kostką możesz zbudować podjazd, chodnik przy domu. Ścieżki i alejki w ogrodzie z granitowej kostki wyglądają elegancko i modnie. Zawsze! Kostka granitowa jest świetna do zbudowania krawężników. Możesz zbudować nią cały parking. Jest stabilna, wytrzyma nawet największy ciężar. Jeśli nie wiesz czym wyłożyć powierzchnię tarasu, postaw na naturalny granit. Taka nawierzchnia będzie zawsze modna, dbanie o kostkę nie wymaga specjalnych zabiegów. I co ważne, jest trwała. Połącz granit z drewnem - zachwycający efekt murowany. Granitowe kostki są idealne do zbudowania przestrzeni na stół, krzesła, czy grilla. Stabilne podłoże jest niezwykle praktyczne i bezpieczne. Z wyłożeniem kostki poradzą sobie nawet amatorzy.

Myślisz o postawieniu ozdobnego muru? Takie rozwiązania są obecnie jednym z najmodniejszych rozwiązań w ogrodzie. Do takich zadań granitowa kostka czerwona będzie idealna. Możesz zbudować z niej również murowane, wielkie donice. Takie rozwiązania pięknie porządkują ogrodową przestrzeń.

Granitowa kostka będzie świetnym materiałem na wypełnienia gabionowego ogrodzenia. To fantastyczne rozwiązanie. Jeśli dodatkowo, swoje ogrodzenie podświetlisz diodami LED, efekt z pewnością Cię zachwyci.

Kostka granitowa świetnie sprawdzi się jako materiał na kamienną opaskę wokół domu. Najważniejsze jest to, by dobrze przygotować pod nią podłoże. Najlepsza pod kostkę będzie podsypka piaskowa o grubości od 15 do 20 cm. Opaska zawsze musi być przepuszczalna dla wody! Opaska wokół z domu z kostki granitowej uchroni Twoją elewację przed zabrudzeniem, a dodatkowo zyskasz estetyczny chodnik wokół budynku.

Kostka jest odporna na ścieranie, nie chłonie wilgoci. Ani wysokie, ani bardzo niskie temperatury nie mają wpływu na jej trwałość, czy kolor.

Wymiary kostki 4x6 cm

Waga (1 kostka): ~0,5 KG

Stones Garden to źródło inspiracji do Twojego ogrodu!

5902837467351
11960 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerwień
Frakcja
ponad 80 mm

Specyficzne kody

ean13
5902837467351

Zobacz także

Gorąca sprzedaż

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.