Kostka Granitowa Czerwona 4x6 cm-Stonesgarden.pl

Kostka 4x6cm Granitowa Czerwona

Kostka granitowa w kolorze czerwonym.

Okazje dnia

1,35 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Granit to najsolidniejsza ze skał. Kamień w ogrodzie zawsze się obroni. A granit wygląda imponująco. Jest to inwestycja na lata. Granit jest trwały, niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne. Granitowe, czerwone kostki są bezpiecznym materiałem. Poruszanie się po nich jest bardzo przyjemne. Dzięki nim stworzysz zachwycającą i praktyczną nawierzchnię.

Kostkę możesz wykorzystać do tworzenia oprawek na inne kamienie. Obrzeża zbudowane z granitowej kostki są niezwykle stabilne. Obrzeże z kostki jest świetnym rozwiązaniem dla oddzielenia trawnika od reszty aranżacji.

Czerwoną kostką możesz zbudować podjazd, chodnik przy domu. Ścieżki i alejki w ogrodzie z granitowej kostki wyglądają elegancko i modnie. Zawsze! Kostka granitowa jest świetna do zbudowania krawężników. Możesz zbudować nią cały parking. Jest stabilna, wytrzyma nawet największy ciężar. Jeśli nie wiesz czym wyłożyć powierzchnię tarasu, postaw na naturalny granit. Taka nawierzchnia będzie zawsze modna, dbanie o kostkę nie wymaga specjalnych zabiegów. I co ważne, jest trwała.

Wymiary kostki 4x6 cm

Waga (1 kostka): ~0,5 KG

5902837467351
7969 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerwień
Frakcja
ponad 80 mm

Specyficzne kody

ean13
5902837467351

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło