Kostka 8x10cm Granitowa Szara

❤ Kostka Granitowa Szara - stonesgarden.pl

Njabardziej popularna i uniwersalna w zastosowaniu

Okazje dnia

6,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Stoisz przed wyborem materiału do wyłożenia ścieżek? Chodnika? Stopni? Alejek? Postaw na naturę! Przedstawiamy kostkę granitową, dzięki której stworzysz przepiękną, naturalną aranżację. Granit to najsolidniejsza ze skał. Kamień w ogrodzie zawsze się obroni. A granit wygląda imponująco. Jest to inwestycja na lata. Granit jest trwały, niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne. Granitowe, szare kostki są bezpiecznym materiałem. Poruszanie się po nich jest bardzo przyjemne. Z szarą kostką granitową stworzysz zachwycającą i praktyczną nawierzchnię.

Granit jest kamieniem niezwykle szlachetnym i niezawodnym. Szara kostka granitowa jest materiałem, który zawsze jest modny. Stworzony przez naturę będzie najpiękniejszą ozdobą ogrodu i najlepszym wyborem.

Kostkę możesz wykorzystać do tworzenia oprawek na inne kamienie. Obrzeża zbudowane z granitowej kostki są niezwykle stabilne. Obrzeże z kostki jest świetnym rozwiązaniem dla oddzielenia trawnika od reszty aranżacji.

Szara kostka doskonale wygląda w połączeniu z korą kamienną lub drzewną. Jej neutralny odcień jest idealny do połączeń z innym kamieniem. Grys, żwir, otoczak - każdy z nich w towarzystwie granitu wygląda bezbłędnie.

Granitową kostką możesz zbudować podjazd, chodnik przy domu. Ścieżki i alejki w ogrodzie z granitowej kostki wyglądają elegancko i modnie. Zawsze! Kostka granitowa jest świetna do zbudowania krawężników. Możesz zbudować nią cały parking. Jest stabilna, wytrzyma nawet największy ciężar. Jeśli nie wiesz czym wyłożyć powierzchnię tarasu, postaw na naturalny granit. Taka nawierzchnia będzie zawsze modna. I co ważne, trwała. Połącz granit z drewnem - zachwycający efekt murowany. Granitowe kostki są idealne do zbudowania przestrzeni na stół, krzesła, czy grilla. Stabilne podłoże jest niezwykle praktyczne i bezpieczne. A takie, do zbudowania z kostki granitowej, nie jest trudne. Z wyłożeniem kostki poradzą sobie nawet amatorzy.

Myślisz o postawieniu ozdobnego muru? Takie rozwiązania są obecnie jednym z najmodniejszych rozwiązań w ogrodzie. Do takich zadań szara kostka będzie idealna. Możesz zbudować z niej również murowane, wielkie donice. Takie rozwiązania pięknie porządkują ogrodową przestrzeń.

Granitowa kostka będzie świetnym materiałem na wypełnienia gabionowego ogrodzenia. To fantastyczne rozwiązanie. Jeśli dodatkowo, swoje ogrodzenie podświetlisz diodami LED, efekt z pewnością Cię zachwyci.

Kostka granitowa świetnie sprawdzi się jako materiał na kamienną opaskę wokół domu. Najważniejsze jest to, by dobrze przygotować pod nią podłoże. Najlepsza pod kostkę będzie podsypka piaskowa o grubości od 15 do 20 cm. Opaska zawsze musi być przepuszczalna dla wody! Opaska wokół z domu z kostki granitowej uchroni Twoją elewację przed zabrudzeniem, a dodatkowo zyskasz estetyczny chodnik wkoło budynku. Kostka jest odporna na ścieranie, nie chłonie wilgoci. Ani wysokie, ani bardzo niskie temperatury nie mają wpływu na jej trwałość, czy kolor.

Wymiary kostki 8x10 cm

5902837460826
185 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Szary
Gama kolorystyczna
Biel
Frakcja
ponad 80 mm

Specyficzne kody

ean13
5902837460826

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło