Kostka Bazaltowa Czarna 8x8 cm

Kostka 8x8cm Bazaltowa Czarna

Najbardziej popularna i uniwersalna w zastosowaniu. Bazalt jest kamieniem niezwykle szlachetnym i niezawodnym. Czarna kostka bazaltowa jest materiałem, który zawsze jest modny. Stworzony przez naturę będzie najpiękniejszą ozdobą ogrodu i najlepszym wyborem.

Kostkę możesz wykorzystać do tworzenia oprawek na inne kamienie. Obrzeża zbudowane z bazaltu kostki są niezwykle stabilne. Obrzeże z kostki jest świetnym rozwiązaniem dla oddzielenia trawnika od reszty aranżacji.

Okazje dnia

6,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Stoisz przed wyborem materiału do wyłożenia ścieżek? Chodnika? Stopni? Alejek? Postaw na naturę! Przedstawiamy kostkę granitową, dzięki której stworzysz przepiękną, naturalną aranżację. Granit to najsolidniejsza ze skał. Kamień w ogrodzie zawsze się obroni. A granit wygląda imponująco. Jest to inwestycja na lata. Bazalt jest trwały, niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne. Bazaltowe, czarne kostki są bezpiecznym materiałem. Poruszanie się po nich jest bardzo przyjemne. Z czarną kostką bazaltową stworzysz zachwycającą i praktyczną nawierzchnię.

Bazalt jest kamieniem niezwykle szlachetnym i niezawodnym. Czarna kostka bazaltowa jest materiałem, który zawsze jest modny. Stworzony przez naturę będzie najpiękniejszą ozdobą ogrodu i najlepszym wyborem.

Kostkę możesz wykorzystać do tworzenia oprawek na inne kamienie. Obrzeża zbudowane z bazaltu kostki są niezwykle stabilne. Obrzeże z kostki jest świetnym rozwiązaniem dla oddzielenia trawnika od reszty aranżacji.

Czarna kostka doskonale wygląda w połączeniu z korą kamienną lub drzewną. Jej neutralny odcień jest idealny do połączeń z innym kamieniem. Grys, żwir, otoczak - każdy z nich w towarzystwie bazaltu wygląda bezbłędnie.

Bazaltową kostką możesz zbudować podjazd, chodnik przy domu. Ścieżki i alejki w ogrodzie z granitowej kostki wyglądają elegancko i modnie. Zawsze! Kostka bazaltowa jest świetna do zbudowania krawężników. Możesz zbudować nią cały parking. Jest stabilna, wytrzyma nawet największy ciężar. Jeśli nie wiesz czym wyłożyć powierzchnię tarasu, postaw na naturalny granit. Taka nawierzchnia będzie zawsze modna. I co ważne, trwała. Połącz granit z drewnem - zachwycający efekt murowany. Bazaltowe kostki są idealne do zbudowania przestrzeni na stół, krzesła, czy grilla. Stabilne podłoże jest niezwykle praktyczne i bezpieczne. A takie, do zbudowania z kostki bazaltowe, nie jest trudne. Z wyłożeniem kostki poradzą sobie nawet amatorzy.

Myślisz o postawieniu ozdobnego muru? Takie rozwiązania są obecnie jednym z najmodniejszych rozwiązań w ogrodzie. Do takich zadań czarna kostka będzie idealna. Możesz zbudować z niej również murowane, wielkie donice. Takie rozwiązania pięknie porządkują ogrodową przestrzeń.

Bazaltowa kostka będzie świetnym materiałem na wypełnienia gabionowego ogrodzenia. To fantastyczne rozwiązanie. Jeśli dodatkowo, swoje ogrodzenie podświetlisz diodami LED, efekt z pewnością Cię zachwyci.

Kostka bazaltowa świetnie sprawdzi się jako materiał na kamienną opaskę wokół domu. Najważniejsze jest to, by dobrze przygotować pod nią podłoże. Najlepsza pod kostkę będzie podsypka piaskowa o grubości od 15 do 20 cm. Opaska zawsze musi być przepuszczalna dla wody! Opaska wokół z domu z kostki granitowej uchroni Twoją elewację przed zabrudzeniem, a dodatkowo zyskasz estetyczny chodnik wkoło budynku. Kostka jest odporna na ścieranie, nie chłonie wilgoci. Ani wysokie, ani bardzo niskie temperatury nie mają wpływu na jej trwałość, czy kolor.

Wymiary kostki 8x8 cm

5902837467320
2262 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerń
Frakcja
ponad 80 mm

Specyficzne kody

ean13
5902837467320

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło