Piasek Kwarcowy Niebieski 0.8-1.2 mm

Świetnie nadaje się do wykorzystania jako podłoże w "Lesie w słoiku" dzięki swej ziarnistej strukturze nadaje klimatu oraz świeżości w leśnym otoczeniu.

Okazje dnia

14,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Piasek Kwarcowy Niebieski 0.8-1.2 mm

Piasek jest suchym, barwionym piaskiem kwarcowym do użytku z polimerami. Barwiony wysoce ż UV stabilnym, poliuretanowym spoiwem. Gotowy do użytku. Produkt można rozsypywać na polimerowe takie jak żywica epoksydowa, PMMA albo poliuretanowy system żywiczny. Piasek w sobie ma unikalne kolory odporne na promieniowanie UV o doskonałych właściwościach mechanicznych, chemicznych i technicznych.

Cechy produktu/ korzyści

Wysoka odporność na ścieranie.

Barwiony wysoce odpornym na promieniowanie UV systemem poliuretanowym.

Niezwykle dekoracyjny Najlepszy do użytku na zewnętrznego.

Zastosowanie

Piasek można stosować jako warstwa antypoślizgowa . Produkt można rozsypać na wiążącą warstwa polimerową . Warstwa ta może by równie mechanicznie rozprowadzona i zagęszczoną za pomoc kielni co pozwoli uzyska gładszy powierzchni . Wyjątkowo wysoka jako produktu końcowego zależy od zastosowanego systemu, procedur położenia, środowiska  użytkowania i samego wykonania.

Świetnie nadaje się do wykorzystania jako podłoże w "Lesie w słoiku" dzięki swej ziarnistej strukturze nadaje klimatu oraz świeżości w leśnym otoczeniu.

Warunki przechowywania

Przechowywać w oryginalnych opakowaniach w suchym miejscu. Długotrwała ekspozycja na światło słoneczne zniszczy opakowanie

5903738125722
31 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerwień
Frakcja
do 15 mm
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

ean13
5903738125722

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło