Piasek Zielony 0,8-1,2 mm

Świetnie nadaje się do wykorzystania jako podłoże w "Lesie w słoiku" dzięki swej ziarnistej strukturze nadaje klimatu oraz świeżości w leśnym otoczeniu. Piasek można stosować jako warstwa antypoślizgowa. Produkt można rozsypać na wiążącą warstwa polimerową. Warstwa ta może by równie mechanicznie rozprowadzona i zagęszczoną za pomoc kielni co pozwoli uzyska gładszy powierzchni. Wyjątkowo wysoka jako produktu końcowego zależy od zastosowanego systemu, procedur położenia, środowiska użytkowania i samego wykonania.

Okazja dnia

Piasek Kwarcowy Zielony 0.8-1.2 mm

17,01 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Piasek Zielony 0,8-1,2 mm

Piasek jest suchym, barwionym piaskiem kwarcowym do użytku z polimerami. Barwiony wysoce ż UV stabilnym, poliuretanowym spoiwem. Gotowy do użytku. Produkt można rozsypywać na polimerowe takie jak żywica epoksydowa, PMMA albo poliuretanowy system żywiczny. Piasek w sobie ma unikalne kolory odporne na promieniowanie UV o doskonałych właściwościach mechanicznych, chemicznych i technicznych.

Cechy produktu/ korzyści:

Wysoka odporność na ścieranie.

Barwiony wysoce odpornym na promieniowanie UV systemem poliuretanowym.

Niezwykle dekoracyjny Najlepszy do użytku na zewnętrznego.

Zastosowanie:

Piasek można stosować jako warstwa antypoślizgowa. Produkt można rozsypać na wiążącą warstwa polimerową. Warstwa ta może by równie mechanicznie rozprowadzona i zagęszczoną za pomoc kielni co pozwoli uzyska gładszy powierzchni. Wyjątkowo wysoka jako produktu końcowego zależy od zastosowanego systemu, procedur położenia, środowiska  użytkowania i samego wykonania.

Świetnie nadaje się do wykorzystania jako podłoże w "Lesie w słoiku" dzięki swej ziarnistej strukturze nadaje klimatu oraz świeżości w leśnym otoczeniu.

Warunki przechowywania :

-Przechowywać w oryginalnych opakowaniach w suchym miejscu. Długotrwała ekspozycja na światło słoneczne zniszczy opakowanie

5903738124046
23 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Zieleń
Frakcja
do 15 mm
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

ean13
5903738124046

Zobacz także

Gorąca sprzedaż

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.