Piasek Kwarcowy Brązowy 0.8-1.2mm

Piasek Brązowy  0,8-1,2 mm

Świetnie nadaje się do wykorzystania jako podłoże w "Lesie w słoiku" dzięki swej ziarnistej strukturze nadaje klimatu oraz świeżości w leśnym otoczeniu. Piasek można stosować jako warstwę antypoślizgową.

Produkt można rozsypać na wiążącą warstwa polimerową. Warstwa ta może by równie mechanicznie rozprowadzona i zagęszczoną za pomoc kielni co pozwoli uzyska gładszy powierzchni. Wyjątkowo wysoka jako produktu końcowego zależy od zastosowanego systemu, procedur położenia, środowiska użytkowania i samego wykonania.

Polecamy również

62,10 zł
Brutto
Opakowanie

Piasek Brązowy 0,8-1,2 mm

Piasek jest suchym, barwionym piaskiem kwarcowym do użytku z polimerami. Barwiony wysoce ż UV stabilnym, poliuretanowym spoiwem. Gotowy do użytku. Produkt można rozsypywać na polimerowe takie jak żywica epoksydowa, PMMA albo poliuretanowy system żywiczny. Piasek w sobie ma unikalne kolory odporne na promieniowanie UV o doskonałych właściwościach mechanicznych, chemicznych i technicznych.

Cechy produktu/ korzyści:

Wysoka odporność na ścieranie.

Barwiony wysoce odpornym na promieniowanie UV systemem poliuretanowym.

Niezwykle dekoracyjny Najlepszy do użytku na zewnętrznego.

Zastosowanie:

Piasek można stosować jako warstwa antypoślizgowa . Produkt można rozsypać na wiążącą warstwa polimerową . Warstwa ta może by równie mechanicznie rozprowadzona i zagęszczoną za pomoc kielni co pozwoli uzyska gładszy powierzchni . Wyjątkowo wysoka jako produktu końcowego zależy od zastosowanego systemu, procedur położenia, środowiska  użytkowania i samego wykonania.

Świetnie nadaje się do wykorzystania jako podłoże w "Lesie w słoiku" dzięki swej ziarnistej strukturze nadaje klimatu oraz świeżości w leśnym otoczeniu.

Warunki przechowywania :

-Przechowywać w oryginalnych opakowaniach w suchym miejscu. Długotrwała ekspozycja na światło słoneczne zniszczy opakowanie

5903738127481
4 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerwień
Frakcja
do 15 mm
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

ean13
5903738127481

Zobacz także

Gorąca sprzedaż

Nowości w ofercie

Taniej nie kupisz!

Ziemie i nawozy

Kamienie dekoracyjne

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.