Piasek Kwarcowy Szary 0.8-1.2 mm

Piasek Szary 0,8-1,2 mm

Świetnie nadaje się do wykorzystania jako podłoże w "Lesie w słoiku" dzięki swej ziarnistej strukturze nadaje klimatu oraz świeżości w leśnym otoczeniu. Piasek jest suchym, barwionym piaskiem kwarcowym do użytku z polimerami. Barwiony wysoce ż UV stabilnym, poliuretanowym spoiwem. Gotowy do użytku. Produkt można rozsypywać na polimerowe takie jak żywica epoksydowa, PMMA albo poliuretanowy system żywiczny. Piasek w sobie ma unikalne kolory odporne na promieniowanie UV o doskonałych właściwościach mechanicznych, chemicznych i technicznych.

Okazje dnia

14,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Piasek Kwarcowy Szary 0.8-1.2 mm

Piasek jest suchym, barwionym piaskiem kwarcowym do użytku z polimerami. Barwiony wysoce ż UV stabilnym, poliuretanowym spoiwem. Gotowy do użytku. Produkt można rozsypywać na polimerowe takie jak żywica epoksydowa, PMMA albo poliuretanowy system żywiczny. Piasek w sobie ma unikalne kolory odporne na promieniowanie UV o doskonałych właściwościach mechanicznych, chemicznych i technicznych.

Cechy produktu/ korzyści:

Wysoka odporność na ścieranie.

Barwiony wysoce odpornym na promieniowanie UV systemem poliuretanowym.

Niezwykle dekoracyjny Najlepszy do użytku na zewnętrznego.

Zastosowanie

Piasek można stosować jako warstwa antypoślizgowa. Produkt można rozsypać na wiążącą warstwa polimerową. Warstwa ta może by równie mechanicznie rozprowadzona i zagęszczoną za pomoc kielni co pozwoli uzyska gładszy powierzchni. Wyjątkowo wysoka jako produktu końcowego zależy od zastosowanego systemu, procedur położenia, środowiska użytkowania i samego wykonania. Świetnie nadaje się do wykorzystania jako podłoże w "Lesie w słoiku" dzięki swej ziarnistej strukturze nadaje klimatu oraz świeżości w leśnym otoczeniu.

Warunki przechowywania

Przechowywać w oryginalnych opakowaniach w suchym miejscu. Długotrwała ekspozycja na światło słoneczne zniszczy opakowanie.

5903738125715
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Szary
Frakcja
do 15 mm
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz

Specyficzne kody

ean13
5903738125715

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło