Kamień Miętowy Otoczak 10-20 mm

Otoczak o frakcji 10-20 mm to kamień ogrodowy w barwach zieleni.

Okazje dnia

17,80 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Miętowy otoczak to wybór dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Dla tych, którzy stawiają na wyjątkowość, estetyczne i praktyczne rozwiązania. Przestawiamy miętowego otoczaka. To kamień o ciekawym, zielonym odcieniu. Idealny do ogrodu w każdej wersji, zarówno nowoczesnej, jak i naturalnej. Miętowy otoczak nadaje każdej aranżacji wyjątkowości.

KAMIENNA MIĘTA W OGRODZIE

Otoczaki to kamienie bezpieczne, ich krawędzie są zaokrąglone. Otoczak miętowy jest gładki i miły w dotyku. Świetne rozwiązanie do ogrodów, w których przebywają dzieci. Są idealne do budowania tzw. luźnych ścieżek. Wytyczysz nim piękne, miętowe alejki ogrodowe i przydomowy chodnik. Chodzenie po otoczakach jest przyjemne dla stóp.

Pora na rabaty.

Tak, miętowy otoczak na rabatach sprawdza się idealnie! Krzewy, drzewka owocowe, czy trawy ozdobne w jego towarzystwie wyglądają fenomenalnie! Zastosowanie miętowego otoczaka na rabatach to nie tylko świetny efekt wizualny. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Dlaczego? Miętowy otoczak jest wysoce przepuszczalny, dlatego wody opadowe łatwo wchłaniają się w ziemię, a to oznacza koniec nieestetycznych kałuż. WODA I MIĘTOWY OTOCZAK Woda to naturalne środowisko otoczaka. To w niej czują się najepiej! Otoczaki wykształcają się dzięki długotrwałemu działaniu wody - ocierając się o siebie w wodzie stają się gładkie i obłe. Bez otoczaków na pewno nie obejdzie się ogród w stylu japoński. Taki ogród nie może obyć się bez wody i kamienia. Miętowego otoczaka wkomponować możesz w oczko wodne, staw, sztuczny strumyk lub w fontannę. Jego nietuzinkowy zielono-miętowy odcień pięknie wygląda w wodzie - możesz zbudować z niego dno ogrodowego akwenu. Równie dobrze możesz użyć go również do aranżacji wokół wody. Dzięki obłemu kształtowi, jest bezpieczny dla stóp, a więc miętowy otoczak jest idealny do wyłożenia terenu wokół ogrodowego basenu. Jeśli planujesz wodne rośliny, ustabilizuj je miętowym otoczakiem. Miętowy otoczak idealny jest również do akwariów i terrariów. MIĘTOWY OTOCZAK - KAMIENNA WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY Stoisz przed wyborem kamienia, który będzie ozdabiał teren Twojej firmy? Restauracji? Ogródka przy kawiarni? Hotelu? Postaw na miętowego otoczaka. Kamienna, miętowa wizytówka Twojego biznesu na pewno zrobi wrażenia na klientach. Pamiętaj jednak, że jeśli zależy Ci na zbudowaniu bardzo stabilnego podłoża, lepszym od otoczaka wyborem będzie grys. Posiadamy kamienie z całego świata, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź! Masz pytania? Nie jesteś czegoś pewien? Zadzwoń, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

5902837462004
163 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Zieleń
Przeznaczenie
podjazdy

Specyficzne kody

ean13
5902837462004

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło