NO PEST® Bazooka to skuteczny preparat owadobójczy w formie aerozolu, przeznaczony do likwidacji gniazd os i szerszeni - znajdujących się w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych.

Okazja dnia

NO PEST Spray na Osy i Szerszenie BAZOOKA 750ml

33,29 zł
Brutto
Ilość

NO PEST® Bazooka to skuteczny preparat owadobójczy w formie aerozolu, przeznaczony do likwidacji gniazd os i szerszeni znajdujących się w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych.

Preparat osiąga 100% skuteczność już po 24 godzinach od użycia. Specjalna dysza zapewnia bardzo daleki zasięg nawet do 5 metrów, dzięki czemu bez problemu dokonasz oprysku gniazda bez narażenia się na ukąszenie.

Spray na osy i szerszenie zabije również osobniki, które powrócą do gniazda w ciągu kolejnych godzi po użyciu! Preparat niczym gaśnica gasząca pożar pomaga wygasić problem z osami na poddaszu. 

Właściwości:

  • zabójczo skuteczna wobec os i szerszeni
  • niszczy całe gniazda
  • daleki zasięg zapewni Ci bezpieczeństwo
  • silna formuła natychmiastowo uśmierca owady w gnieździe
  • wydłużone działanie by pozbyć się os, które wrócą do gniazda
  • zwalczanie os i szerszeni jeszcze nigdy nie było tak proste!
  • działa również na osy ziemne

Spray o dużej pojemności 750ml pozwala pozbyć się aż 5 gniazd! Skuteczna formuła aż 3 substancji czynnych wzmacnia i wydłuża działanie preparatu. 

Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Likwidowane gniazda owadów obficie spryskać przez około 7 sekund, aby nasączyć je dobrze produktem. Główny strumień kierować w otwór gniazda. W przypadku likwidacji gniazda dużego, zaleca się zastosowanie wydłużonego czasu oprysku około 12 sekund.

Preparat charakteryzuje się dużym, kilkumetrowym strumieniem dlatego w czasie oprysku należy ustawić się plecami do wiatru. Do usuwania gniazda przystępować po upływie 24 godzin. Oprysk wykonywać późnym popołudniem lub wieczorem, z uwagi na mniejszą aktywność owadów.

W przypadku likwidacji gniazda znajdującego się w zamkniętym pomieszczeniu, przed wykonaniem zabiegu usunąć ludzi i zwierzęta, zabezpieczyć przed skażeniem akwaria, produktu spożywcze, naczynia na żywność, inne przedmioty użytkowe.

Po zabiegu wykonanym w pomieszczeniu, przed usunięciem gniazda należy wywietrzyć pomieszczenie przez 1 godzinę.

5902838395233
18 Przedmioty

Opis

Materiał
Drewno
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.