NO PEST Spray na Osy i Szerszenie BAZOOKA 750ml

NO PEST® Bazooka to skuteczny preparat owadobójczy w formie aerozolu, przeznaczony do likwidacji gniazd os i szerszeni - znajdujących się w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych.

Okazje dnia

36,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

NO PEST® Bazooka to skuteczny preparat owadobójczy w formie aerozolu, przeznaczony do likwidacji gniazd os i szerszeni znajdujących się w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych.

Preparat osiąga 100% skuteczność już po 24 godzinach od użycia. Specjalna dysza zapewnia bardzo daleki zasięg nawet do 5 metrów, dzięki czemu bez problemu dokonasz oprysku gniazda bez narażenia się na ukąszenie.

Spray na osy i szerszenie zabije również osobniki, które powrócą do gniazda w ciągu kolejnych godzi po użyciu! Preparat niczym gaśnica gasząca pożar pomaga wygasić problem z osami na poddaszu. 

Właściwości:

  • zabójczo skuteczna wobec os i szerszeni
  • niszczy całe gniazda
  • daleki zasięg zapewni Ci bezpieczeństwo
  • silna formuła natychmiastowo uśmierca owady w gnieździe
  • wydłużone działanie by pozbyć się os, które wrócą do gniazda
  • zwalczanie os i szerszeni jeszcze nigdy nie było tak proste!
  • działa również na osy ziemne

Spray o dużej pojemności 750ml pozwala pozbyć się aż 5 gniazd! Skuteczna formuła aż 3 substancji czynnych wzmacnia i wydłuża działanie preparatu. 

Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Likwidowane gniazda owadów obficie spryskać przez około 7 sekund, aby nasączyć je dobrze produktem. Główny strumień kierować w otwór gniazda. W przypadku likwidacji gniazda dużego, zaleca się zastosowanie wydłużonego czasu oprysku około 12 sekund.

Preparat charakteryzuje się dużym, kilkumetrowym strumieniem dlatego w czasie oprysku należy ustawić się plecami do wiatru. Do usuwania gniazda przystępować po upływie 24 godzin. Oprysk wykonywać późnym popołudniem lub wieczorem, z uwagi na mniejszą aktywność owadów.

W przypadku likwidacji gniazda znajdującego się w zamkniętym pomieszczeniu, przed wykonaniem zabiegu usunąć ludzi i zwierzęta, zabezpieczyć przed skażeniem akwaria, produktu spożywcze, naczynia na żywność, inne przedmioty użytkowe.

Po zabiegu wykonanym w pomieszczeniu, przed usunięciem gniazda należy wywietrzyć pomieszczenie przez 1 godzinę.

5902838395233

Opis

Materiał
Drewno
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło