Podłoża Dla Pozostałych Zwierząt

Podłoże dla zwierząt, ściółka dla królika, gryzoni - StonesGarden

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Podłoże dla zwierząt 

Zwierzęta, które większość czasu spędzają w klatce, potrzebują odpowiedniego podłoża. Podłoże dla zwierząt nie tylko podnosi stopień bezpieczeństwa i minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się na plastikowym dnie klatki, ale też wpływa na stopień wygody zwierzaka – małe myszki czy chomiki chętnie się w nim zakopują i tworzą tunele. Dobrym pomysłem jest też zainwestowanie w siano dla gryzoni – małe zwierzątka wykorzystają je do ścielenia, a także częściowo zjedzą, co wpłynie na prawidłową pracę ich przewodu pokarmowego.

Ściółka dla królika

Obecnie rynek obfituje w rozmaite propozycje, dlatego zamiast zwykłych trocin, warto zainwestować w sprawdzone podłoże dla zwierząt. Najbardziej polecane jako ściółka dla królika jest podłoże drewniane dla zwierząt. Drewniany żwirek jest szczególnie ceniony przez właścicieli królików przez wzgląd na swoją ponadprzeciętną chłonność. Co więcej, sam też nie wydziela przykrych zapachów. Wybór odpowiedniej ściółki dla małego pupila nie jest łatwy, jednak w tej kategorii znajdziesz propozycje idealne!

Podłoże drewniane dla zwierząt

Pelety drewniane składają się z naturalnego drewna, dlatego są jedną z najlepszych opcji. Od typowych, tanich podłoży różnią się tym, że są odpylone. Jest to istotne przez wzgląd na to, że trociny jako skutek uboczny obróbki drewna, często są pełne pyłów, które wciągnięte przez zwierzę do nosa, gardła lub płuc może skaleczyć jego błonę śluzową i w ten sposób doprowadzić do stanów zapalnych lub reakcji alergicznych. Podłoże drewniane dla zwierząt to najlepsza opcja – sprawdź poniżej, jakie propozycje przygotowaliśmy.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło