Terrarystyka

Akcesoria do terrarium, korek, kamienie do terrarium - StonesGarden

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria do terrarium

Dopiero szukasz odpowiedniego wyposażenia terrarium, a może jesteś już hodowcą z kilkuletnim stażem? Akcesoria do terrarium, które u nas znajdziesz, są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i wieloletnich właścicieli. Oprócz odpowiednich ogrzewaczy i nawilżaczy, a także specjalistycznego termo i higrometru, warto też postawić na dekoracje i akcesoria do terrarium, które w dużej mierze odpowiadają za wygodę i rozrywkę zwierzaka. 

Korek do terrarium 

Przede wszystkim warto pamiętać o wyposażeniu klatki w korek do terrarium. Umieścisz go na ścianie pojemnika i będzie umożliwiał zwierzęciu wspinaczkę. Co więcej, korek do terrarium może też być ozdobą, dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na odpowiednią strukturę przedmiotu, ale też na to, jak wygląda. Oprócz typowego korka ekspandowanego możesz również postawić na model przypominający korę drzewa. Kora do terrarium tego typu z pewnością spełni swoje podwójne zadanie!

Kamienie do terrarium i dekoracje 

By zapewnić zwierzęciu pełnię komfortu, warto zaopatrzyć się też w kryjówki, dekoracje i inne akcesoria terrarystyczne. Ciekawą propozycją są kamienie do terrarium, które będą wyjątkową ozdobą. Spełnią też funkcję praktyczną – zwierzęta terrarystyczne z pewnością będą się na nich chętnie wygrzewać. Głazy, kamienie i gałęzie będą stanowiły miejsce wypoczynku i relaksu, ale posłużą też jako rozrywka – im więcej przestrzeni i atrakcji zapewnisz zwierzęciu, tym lepiej!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło