Bio Ziemia Do Pomidorów i Warzyw 50L

23,49 zł
Brutto

Gotowe podłoże dla ogrodników i hobbystów kultywujących uprawy ekologiczne.

Wartość pH: 5,8-6,8 Zasolenie:< 2,5 g/l

Struktura: frakcja 0-40mm

Skład: torf, kompost, kora kompostowa, biohumus, guano, kreda

Ilość

Bio Ziemia Do Warzyw i Pomidorów 50 litrów

Jeśli należysz do pokaźnej grupy polskich eko-ogrodników, którzy na poważnie traktują swoją pracę, zapewne szukasz unikatowych i zdrowych rozwiązań. Nawet zajmując się ogrodem hobbystycznie, chcesz stawiać na pewne rozwiązania, dzięki którym Twoje rośliny uprawne będą w idealnym stanie, a przede wszystkim – nie oklapną. Z tych względów proponujemy Ci produkt, którego jakość Cię nie zawiedzie.

Ziemia do pomidorów – co zawiera?

Żyzność podłoża i jego biologiczną aktywność zapewnia wykorzystany w mieszance kompost i kora kompostowa. Dzięki temu składnikowi gleba zyskuje całkowicie nową jakość. Z kolei biohumus i guano dostarczają zrównoważonej ilości składników pokarmowych i mikroorganizmów wpływających na wzrost roślin.

Starannie dobrane składniki sprawiają, że odpowiedź na pytanie: jaka ziemia do pomidorów będzie najlepsza – jest dziecinnie prosta. Oferowany przez nas nawóz zapewni nie tylko wspaniałą jakość pomidorom, ale też zadba o właściwe magazynowanie i dostarczanie roślinom wody – co może być szczególnie przydatne w obliczu letnich susz, kiedy wiele źródeł wysycha.

Ziemia do szklarni pod pomidory wzbogaci w próchnice gleby ubogie w ten składnik oraz poprawi ich ogólną strukturę dzięki wielu istotnym składnikom pokarmowym. Zapewnij roślinom co najlepsze, a przy tym żyj w zgodzie z naturą – bio ziemia to wybór, którego nie pożałujesz.

Gdzie przyda się ziemia do pomidorów?

Bio ziemia do pomidorów świetnie sprawdzi się w uprawie owoców, ziół i warzyw – w tym też pomidorów. Nawóz organiczny sprawi, że nie będzie Cię martwił przyszły zbiór plonów – wszystkie składniki najwyższej jakości zadbają o to, by owoce Twej pracy były nagrodą samą w sobie. Ziemia do szklarni pod pomidory sprawdzi się jednak nie tylko w przypadku tych warzyw – będzie też dobra dla rozwoju ogórków, papryki, cukinii, sałaty, marchwi, rzodkiewki, fasoli, a nawet truskawek i poziomek. Zasadź swoje ulubione rośliny w ogrodzie, szklarni, a nawet w donicach na balkonie!

Zasadź na wiosnę!

Najlepszy termin sadzenia nadchodzi wiosną – kiedy większe mrozy odejdą i pierwsze deszcze już za nami, warto nasączyć ziemię do pomidorów wodą, by nieco ja rozluźnić. W celu stworzenia idealnych warunków na grządce w ogrodzie, ziemię należy rozsypać na głębokości od 15 do 30 cm – to wystarczy, by rozpocząć pierwszy siew warzywniaka.

Z kolei marząc o zbiorze własnych plonów ze słonecznego i odpowiednio osłoniętego balkonu, warto postawić na donice lub skrzynie z otworami odpływowymi. Po wsypaniu drenażu (np. keramzytu) na dno donicy, wyłóż ją bio ziemią i odpowiednio nawadniaj.

Ziemia do pomidorów może też służyć do ogólnego wzbogacania gleby przygotowywanej pod uprawę roślin. Jeden, 50 L worek, wystarczy na 1m2 rodzimej gleby.

5908251750659
383 Przedmioty

Opis

Materiał
Ziemia
Frakcja
do 15 mm
Zastosowanie
do owoców i warzyw

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.