❤️Kamień Słoneczny Żwir 32-63 mm-Stonesgarden.pl®

Kamień Słoneczny Żwir 32-64 mm

Ciepły beż, odcienie żółtego, bieli i brązu - te wszystkie kolory zamknięte są w słonecznym żwirze. Słońce zamknięte w kamieniu. Takie wrażenie sprawia słoneczny żwir.

Okazje dnia

18,50 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Nada Twoim ogrodowym aranżacji świeżości, radości i oryginalności. Jeśli nie jesteś fanem jedno kolorowych kamieni, te będą idealne! Słoneczny żwir to naturalny kamień w przepięknych odcieniach bieli, kremu, żółci, ecru i brązu. Mieszkanka ciepłych, delikatnych kolorów. Lekko połyskują.

SŁONECZNY ŻWIR W OGRODZIE

Dzięki niemu Twoja aranżacja nabierze elegancji i niezwykłego charakteru. Idealnie komponuje się z naturalnymi, ogrodowymi elementami. W szczególności z innymi kamieniami, drewnem i wszelkiego rodzaju gatunkami roślin. Wyeksponuj na nim gliniane donice wypełnione kwiatami lub ozdobny korzeń. Żwir jest dobrym pomysłem na wprowadzenie różnorodności wśród ogrodowej zieleni. Możesz go wysypać jako ściółkę na rabatach lub nawierzchnię na ścieżce.

Dzięki niewielkim rozmiarom frakcji można formować ze żwiru różnego typu zawijasy. Ciepły, słoneczny odcień żwiru łatwo wpasowuje się w każdą przestrzeń i jednocześnie tworzy ciekawe kontrasty. Żwir w ogrodzie to nie tylko estetyka, ale również praktyczne rozwiązanie. Dlaczego? Ma właściwości ściółkujące i drenarskie. Chroni glebę przed wysychaniem i korzenie przed niską temperaturą. Jeśli zastosujesz pod nim geowłókninę problem z chwastami rozwiązany. Wystarczą już 2-3 cm słonecznego żwiru, by rabata zachwycała tym naturalnym kamieniem. Jakie rośliny uwielbiają słoneczny żwir? To m.in. hortensje, bergenie, klony palmowe, żurawki, bukszpany, azalie, iglaki.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738120628
81 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Żółty
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5903738120628

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło