Kostka Granitowa Brązowa 7/9 cm

Kostka 7x9cm Granitowa Brązowa

To doskonały materiał budowlany i dekoracyjny, wykorzystywany przy budowie nawierzchni dróg, ulic oraz placów. Niepowtarzalne walory estetyczne naturalnego kamienia świetnie pasują zarówno do tradycyjnej jak i nowoczesnej architektury, a nawierzchnie wykonane z kostki są eleganckie, trwałe oraz bezpieczne w użytkowaniu.

Okazje dnia

6,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Kostka granitowa w kolorze jasno brązowym to symbol naturalności i niepowtarzalności.

Wyjątkowe walory estetyczne tej kostki odmienią przestrzeń wokół domu, nadając jej nieco klasyczny styl. 

Jedną z głównych zalet, którą wyróżnia się kostka granitowa jest przede wszystkim jej uniwersalne zastosowanie. To doskonały materiał budowlany i dekoracyjny, wykorzystywany przy budowie nawierzchni dróg, ulic oraz placów. Niepowtarzalne walory estetyczne naturalnego kamienia świetnie pasują zarówno do tradycyjnej jak i nowoczesnej architektury, a nawierzchnie wykonane z kostki są eleganckie, trwałe oraz bezpieczne w użytkowaniu.

Dzięki niej elementy małej architektury zyskają dozę surowości.

To również idealny wybór do wykończenia miejsc ruchu kołowego – drogi, podjazdy, parkingi. Twardość i wytrzymałość kostki granitowej zapewni użytkownikom wieloletnią żywotność. Kostkę łupaną wyróżniają nieregularne kształty, dzięki którym osiągniemy niekonwencjonalne wzory ułożenia.

5902837461502
3147 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Frakcja
do 15 mm

Specyficzne kody

ean13
5902837461502

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło