❤️ Kostka Granitowa 8 x 11 cm SZARO-ŻÓŁTA Obtaczana-Stonesgarden.pl ®

Kostka 8x11cm Granitowa Szaro-Żółta Obtaczana

Kostka o łagodnych krawędziach

Okazje dnia

6,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Zawsze modna i zawsze elegancka. Taka jest kostka granitowa. Dodatkowo, kostka ta jest obtaczana, czyli pozbawiona ostrych krawędzi, gładka. Piękna w każdej aranżacji. Jeśli zależy Ci na kamieniu, który będzie modny zawsze, a przy tym niezwykle elegancki - wybór jest jeden - granit. Szaro- żółte obtaczane kostki granitowe to naturalna ozdoba posesji. Nie wymaga specjalnej pielęgnacji, jest trwała, odporna na warunki atmosferyczne i ciężar. Z obtaczanej kostki stworzysz niezwykle bezpieczną nawierzchnię. To ważne zwłaszcza tam, gdzie przebywają dzieci.

Stoisz przed wyborem materiału do wyłożenia ścieżek? Chodnika? Stopni? Alejek? Postaw na naturę! Postaw na kostkę granitową szaro- żółtą, klasyczną. Granit to najsolidniejsza ze skał. Kamień w ogrodzie zawsze się obroni. A granit wygląda imponująco. Jest to inwestycja na lata. Granit jest trwały, niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne. Granitowe, szaro-żółte kostki są bezpiecznym materiałem. Chodzenie po obtaczanych kostkach jest bardzo przyjemne. Płytka granitowa jest obtaczana, nie posiada, więc ostrych kantów. Z szaro-żółtą kostką granitową stworzysz zachwycającą powierzchnię.

Granit jest kamieniem niezwykle szlachetnym i niezawodnym. Kostka szaro- żółta jest materiałem, który zawsze jest modny. Stworzony przez naturę będzie najpiękniejszą ozdobą ogrodu i najlepszym wyborem. Kostkę możesz wykorzystać również do tworzenia oprawek na inne kamienie. Obrzeża zbudowane z granitowej kostki są niezwykle stabilne. Ta kostka granitowa jest idealna do połączeń z innym kamieniem. Grys, żwir, otoczak - każdy z nich w towarzystwie granitu wygląda bezbłędnie. Palisady z drewna są piękne, ale nietrwałe. Granitowe palisady posłużą Twojemu ogrodowi długie lata. Granitową kostką możesz zbudować podjazd lub chodnik przed domem. Ścieżki i alejki w ogrodzie z granitowej kostki zawsze wyglądają elegancko i modnie. Kostka granitowa jest świetna do zbudowania krawężników. Możesz zbudować nią parking. Jeśli nie wiesz czym wyłożyć powierzchnię tarasu, postaw na naturalny granit. Taka nawierzchnia będzie modna zawsze. I co ważne, trwała. Granitowe kostki szaro-żółte obtaczane są idealne do zbudowania przestrzeni na stół, krzesła, czy grilla. Stabilne podłoże jest niezwykle praktyczne. Z obtaczaną , gładką kostką również bardzo bezpieczne. Z ułożeniem kostki poradzi sobie nawet amator.

Granitowa kostka szaro- żółtka będzie świetnym materiałem na wypełnienia gabionowego ogrodzenia. To fantastyczne rozwiązanie. Jeśli dodatkowo, swoje ogrodzenie podświetlisz diodami LED, efekt z pewnością Cię zachwyci.

Kostka granitowa świetnie sprawdzi się jako materiał na kamienną opaskę wokół domu. Najważniejsze jest to, by dobrze przygotować pod nią podłoże. Najlepsza pod kostkę będzie podsypka piaskowa o grubości od 15 do 20 cm. Opaska zawsze musi być przepuszczalna dla wody! Opaska wokół z domu z kostki granitowej uchroni Twoją elewację przed zabrudzeniem, a dodatkowo zyskasz estetyczny chodnik wkoło budynku. Będzie to eleganckie odcięcie budynku od reszty ogrodu.

Kostka jest odporna na ścieranie, nie chłonie wilgoci. Ani wysokie, ani bardzo niskie temperatury nie mają wpływu na jej trwałość, czy kolor.

Wymiary kostki 8x11 cm

Stones Garden to kamienie z całego świata! Stones Garden to źródło inspiracji do Twojego ogrodu!

5902837465791
1411 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Szary
Przeznaczenie
podjazdy

Specyficzne kody

ean13
5902837465791

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło