Piecyk Kominkowy Wolnostojący Jacobus 6

Najmniejszy z rodziny piecyków kominkowych Jacobus 6 o mocy grzania od 3.5KW do 7KW ogrzeje pomieszczenia do około 120m3. Model ten jest szczególnie odpowiedni do pomieszczeń, w których komfort i przytulność są ważniejsze niż wysoka wydajność cieplna.

Okazje dnia

6 650,00 zł
Brutto
Ilość
Czas realizacji: ~21 dni

Najmniejszy z rodziny piecyków kominkowych Jacobus 6 o mocy grzania od 3.5KW do 7KW ogrzeje pomieszczenia do około 120m3. Model ten jest szczególnie odpowiedni do pomieszczeń, w których komfort i przytulność są ważniejsze niż wysoka wydajność cieplna.

Jedną z wielu zalet, jest doskonałe spalanie, które pozostawia szybę przez długi czas czystą. Pod względem konstrukcyjnym od poprzedniej wersji Jacobus jest cięższy, przez co nawet po wygaszeniu pozostaje przez długi czas ciepły. Ma zupełnie inny układ kanałów, który pozwala mu osiągnąć wyższą temperaturę spalania.

Regulacja dopływu powietrza odbywa się za pomocą jednego suwadła z możliwością ustawienia w zdefiniowanych pozycjach.

W wyniku tego zawsze jest prawidłowy stosunek powietrza do spalania. Ponadto wyposażony w możliwość podłączenia zewnętrznego dopływu powietrza sprawia iż doskonale nadaje się do nowo budowanych domów.

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Komfort twojego mieszkania zależy w dużej mierze od przyjemnej temperatury w domu. Jednym z najbardziej przyjaznych dla środowiska sposobów ogrzewania domu jest piec opalany drewnem Saltus, szczególnie gdy jest używany prawidłowo. Drewno jest niekopalnym produktem naturalnym, a tym samym przyjaznym dla środowiska źródłem energii. Ogrzewanie drewnem jest CO2 neutralne. Saltus spełnia także najostrzejsze europejskie standardy ochrony środowiska.

Krótko mówiąc: jeśli chcesz połączyć komfort z odpowiedzialnością za środowisko naturalne, musisz zdecydować się na wybór pieca opalanego drewnem Saltus.

UNIWERSALNY

JAcobus to piec konwekcyjny. Oznacza to, że piec zapewnia optymalną dystrybucję ciepła w pomieszczeniu. Ponadto JAcobus jest dostępny w różnych wersjach, każdy z własnym zakresem mocy. Moc można w razie potrzeby regulować w zależności od okoliczności. JAcobus 6 może na przykład dostarczyć moc od 3,5 do 7 KW, JAcobus 9 od 5 do 10 KW a JAcobus 12 od 7 do 14 KW. Każdy model jest wyposażony w przyłącze górne i tylne. Ponadto JAcobus oferuje dopływ powietrza zewnętrznego, dzięki czemu piec nadaje się do dobrze izolowanych (nowo wybudowanych) domów. Standardowo piec jest piaskowany i pomalowany natryskowo czarno antracytowym lakierem. Na życzenie dostępny jest piec opalany drewnem JAcobus z samoczynnie zamykanymi drzwiczkami.

WYGODNY

Regulacja dopływu powietrza jednym przyciskiem oznacza to że nie trzeba już być ekspertem, aby uzyskać najlepsze optymalne spalanie drewna w kominku JAcobus. Ruch liniowy przycisku z wyraźnie wyczuwalnymi stopniami regulacji definiuje właściwe ustawienie przepustnicy powietrza. Ustawienie fabryczne nie wyklucza indywidualnej regulacji przez instalatora do zmiennych takich jak rodzaj paliwa czy przekrój komina.

Podstawowe parametry kominka JAcobus 6

Nominalna moc cieplna: 6 kW

Zakres mocy cieplnej od 3,5 do 7 kW

Ogrzewanie: 60-120 m3

Kolor: Ciemny antracyt

Komora spalania materiał: Corten steel 3-8 mm

Materiał zewnętrzny: Stal 2,5mm

Sprawność: 80,5% 1) / 83,6% 2) / 89,3% 3)

Emisja (CO przy 13% O2): 800 mg / Nm3 (0,06 ppm) 4)

Zużycie drewna (przy nominalnej mocy cieplnej): 1,6 kg / godzinę 4)

Doprowadzenie powietrza do spalania: Podstawowy, wtórny, trzeciorzędowy

Czysty system okienny: tak

Drzwi samoczynnie zamykane: Tak, opcjonalnie

Ciepło konwekcyjne: Tak, (około 80%)

Promieniowanie cieplne: Tak, przedniej i górnej (ok. 20%)

Zatwierdzenia: PN-EN13240, Din +, BlmSchV, Stuve 2

Zewnętrzne zasilanie powietrzem: Tak (wymagany zestaw adaptera)

Waga: 110 kg

Gwarancja: 5lat na konstrukcje stalową

5903738126958
58 Przedmioty

Opis

Materiał
Stal
Gama kolorystyczna
Czerń
Przeznaczenie
ogrzewanie
Rodzaj opału
drewno

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło