Wianek adwentowy

Żywy stroik świąteczny na stół lub na drzwi. Polecamy fantastyczny, ręcznie robiony wieniec adwentowy. To niesamowita dekoracja, która ucieszy Ciebie i Twoich bliskich. Bogato zdobione delikatnymi zielonymi gałązkami świerku z czerwonymi elementami. Całość owocuje bardzo elegancką i odświętną kompozycją. 

Po zamówieniu wianek wysyłany jest losowo. Jeśli jednak chcielibyście sprecyzować swoje zamówienie- dajcie nam o tym znać w komentarzu do zamówienia.

Okazja dnia

Wianek adwentowy

75,51 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wianek adwentowy świąteczny ręcznie wykonany z gałązek sosny.

Unikalny produkt, ręcznie robiony w Polsce świetnie wyglądający w pomieszczeniach zamkniętych. Wianek świąteczny wkomponuje się w każde miejsce oraz nada charakteru, dzięki swojej unikalnej kompozycji. Idealna opcja na ozdobę świąteczną w naszych domach, tarasach czy na cmentarzu. Produkt unikalny, ręcznie robiony. 

Wymiary: ~24cm - 26cm

Wysokość: ~7 cm

Ilość świec: 4

Wianek składa się z gałęzi drzew iglastych.

Poczuj magię Świąt

To prosty i szybki sposób na to, byś udekorował swój dom przed nadejściem Świąt Bożego Narodzenia. Cudownie ozdobi rodzinny salon, wprowadzając ciepły, przytulny i świąteczny klimat.

Stroik świąteczny może być także wykorzystany jako wieniec adwentowy, który jest pierwszą oznaką nadchodzących Świąt i często pierwszą świąteczną ozdobą, jaka gości w naszych domach. Tradycyjny wieniec adwentowy przygotowuje się 4 tygodnie przed Bożym Narodzeniem. 

Zapalanie świec oznacza czuwanie i gotowość na przyjście Chrystusa. Wiąże się to ze słowami Chrystusa, który określał siebie mianem "światłości świata". I świeca symbolizuje przebaczenie przez Boga nieposłuszeństwa Adama i Ewy wobec Niego. Świeca zapalana w II niedzielę adwentu stanowi symbol wiary patriarchów Narodu Izraelskiego jako wdzięczność za dar Ziemi Obiecanej. III z kolei świeca odnosi się do radości króla Dawida, który celebruje przymierze z Bogiem. Zaś ostatnia świeca symbolizuje nauczanie proroków, głoszących przyjście Mesjasza. W Wigilię Bożego Narodzenia wszystkie palące się świece stanowią symbol bliskości "przyjścia" Jezusa. Światło świec w wieńcu oznacza nadzieję.

Wianek świąteczny możemy także wysłać Twoim bliskim, Twoim klientom lub współpracownikom, zapakujemy go bezpiecznie i pięknie.

Realne zdjęcia produktów

Zakupując wianki bożonarodzeniowe w naszej firmie, masz pewność, że otrzymasz produkt taki, jaki był na zdjęciu w ofercie. Możesz mieć pewność, że odzwierciedlają sprzedawane modele. Wszystkie zdjęcia wianków jak i innych produktów choinkowych wykonujemy sami.

Po zamówieniu wianek wysyłany jest losowo. Jeśli jednak chcielibyście sprecyzować swoje zamówienie- dajcie nam o tym znać w komentarzu do zamówienia.

5903738121809

Opis

Materiał
Inny
Gama kolorystyczna
Mix
Zieleń
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
Nowości
unikaty

Zobacz także

Gorąca sprzedaż

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.