Wianek adwentowy

Wianek adwentowy

Żywy stroik świąteczny na stół lub na drzwi. Polecamy fantastyczny, ręcznie robiony wieniec adwentowy. To niesamowita dekoracja, która ucieszy Ciebie i Twoich bliskich. Bogato zdobione delikatnymi zielonymi gałązkami świerku z czerwonymi elementami. Całość owocuje bardzo elegancką i odświętną kompozycją. 

Po zamówieniu wianek wysyłany jest losowo. Jeśli jednak chcielibyście sprecyzować swoje zamówienie- dajcie nam o tym znać w komentarzu do zamówienia.

Okazje dnia

83,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wianek adwentowy świąteczny ręcznie wykonany z gałązek sosny.

Unikalny produkt, ręcznie robiony w Polsce świetnie wyglądający w pomieszczeniach zamkniętych. Wianek świąteczny wkomponuje się w każde miejsce oraz nada charakteru, dzięki swojej unikalnej kompozycji. Idealna opcja na ozdobę świąteczną w naszych domach, tarasach czy na cmentarzu. Produkt unikalny, ręcznie robiony. 

Wymiary: ~24cm - 26cm

Wysokość: ~7 cm

Ilość świec: 4

Wianek składa się z gałęzi drzew iglastych.

Poczuj magię Świąt

To prosty i szybki sposób na to, byś udekorował swój dom przed nadejściem Świąt Bożego Narodzenia. Cudownie ozdobi rodzinny salon, wprowadzając ciepły, przytulny i świąteczny klimat.

Stroik świąteczny może być także wykorzystany jako wieniec adwentowy, który jest pierwszą oznaką nadchodzących Świąt i często pierwszą świąteczną ozdobą, jaka gości w naszych domach. Tradycyjny wieniec adwentowy przygotowuje się 4 tygodnie przed Bożym Narodzeniem. 

Zapalanie świec oznacza czuwanie i gotowość na przyjście Chrystusa. Wiąże się to ze słowami Chrystusa, który określał siebie mianem "światłości świata". I świeca symbolizuje przebaczenie przez Boga nieposłuszeństwa Adama i Ewy wobec Niego. Świeca zapalana w II niedzielę adwentu stanowi symbol wiary patriarchów Narodu Izraelskiego jako wdzięczność za dar Ziemi Obiecanej. III z kolei świeca odnosi się do radości króla Dawida, który celebruje przymierze z Bogiem. Zaś ostatnia świeca symbolizuje nauczanie proroków, głoszących przyjście Mesjasza. W Wigilię Bożego Narodzenia wszystkie palące się świece stanowią symbol bliskości "przyjścia" Jezusa. Światło świec w wieńcu oznacza nadzieję.

Wianek świąteczny możemy także wysłać Twoim bliskim, Twoim klientom lub współpracownikom, zapakujemy go bezpiecznie i pięknie.

Realne zdjęcia produktów

Zakupując wianki bożonarodzeniowe w naszej firmie, masz pewność, że otrzymasz produkt taki, jaki był na zdjęciu w ofercie. Możesz mieć pewność, że odzwierciedlają sprzedawane modele. Wszystkie zdjęcia wianków jak i innych produktów choinkowych wykonujemy sami.

Po zamówieniu wianek wysyłany jest losowo. Jeśli jednak chcielibyście sprecyzować swoje zamówienie- dajcie nam o tym znać w komentarzu do zamówienia.

5903738121809

Opis

Materiał
Inny
Gama kolorystyczna
Mix
Zieleń
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
Nowości
unikaty

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło