✅Umywalka Marmurowa - stonesgarden.pl®

Umywalka Marmurowa

Przepiękna umywalka nablatowa z naturalnego kamienia.

Okazje dnia

902,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

UMYWALKA MARMUROWA

Czy dostęp do wody w ogrodzie może być jak dzieło sztuki? Czy urządzenie tak pozornie banalne, jakim jest umywalka, może być niepowtarzalną ozdobą? Może! Oto dowód. Przepiękny, beżowy marmur w połączeniu z białymi otoczaki. Przedstawiamy Państwu niezwykłą ozdobę ogrodu- naturalną umywalkę. BEIGE PEBBLES zachwyci nawet najbardziej wymagających. A na pewno tych, którzy cenią koronkową robotę, estetykę i oryginalność. Umywalka wykuta jest z beżowego marmuru, jej zewnętrzną część okalają białe otoczaki. Piękne połączenie, prawda? Otoczaki ułożone są gęsto i precyzyjnie. To kamienne dzieło sztuki jest efektem pracy indonezyjskich rzemieślników.

Wymiary umywalki nablatowej:

Średnica zewnętrzna wynosi ±40 cm, wewnętrzna ±33,5 cm.

Wysokość umywalki to ±14 cm,

grubość ±5 cm,

waga ±20 kg.

Jest to umywalka nablatowa. Od Twojej wyobraźni zależy na czym ją ustawisz. Zadzwoń, podpowiemy i znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

ZASTOSOWANIE

Ta ręcznie wykonana, stylowa umywalka będzie oryginalną, a co ważne, naturalną częścią Twojego ogrodu. Może stanąć w centralnym jego punkcie. Będzie również piękną i niezwykle praktyczną ozdobą np. przy murowanym grillu, tam, gdzie woda bardzo się przydaje. W ogrodzie stawiasz na naturalność? Bajkowość? Umywalka stworzy ten charakter. To marmurowe dzieło sztuki jest też fantastycznym źródłem wody w ogrodzie nowoczesnym. Będzie świetnie prezentowała się wśród innych kamieni. Może pięknie z nich "wyrosnąć". Marmurowe umywalki są doceniane przez najlepszych architektów ogrodu. Delikatny kolor umywalki pięknie komponuje się z dosłownie każdym kolorem kamieni. Beżowa umywalka w towarzystwie białych otoczaków to również świetne rozwiązanie do Twojej łazienki.


Kupujecie Państwo jedyny i niepowtarzalny produkt.

5902837464053

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Beż
Frakcja
ponad 80 mm
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło