Szkło Vetro Azurro Grys 70-120 mm

Szkło Vetro Azurro Grys 70-120 mm Kosz 600 KG

Szkło błękitne ozdobne w bryłach. Unikalnej akwamarynowej barwie, znajdzie idealne zastosowanie w donicach i ogrodzeniach gabionowych. Uzyska efektowny wygląd, gdy zostanie podświetlony diodami LED.

Kawałki szkła są sprzedawane na wagę za 1 kg , dobór wielkości brył jest przypadkowy.

Okazje dnia

3 752,90 zł
Brutto
Ilość

SZKŁO QUARZO AZZURRO GRYS  

Quarzo Azzurro to kamień o szarej, satynowo- opalizującej barwie. Grys ten wydobywany jest w Turcji. Jeśli szukasz kamiennej inspiracji do swojego ogrodu, która przez lata będzie wyglądała modnie i elegancko, postaw na Quarzo Azzurro. Ten szary kamień ma piękne, grafitowe pręgi. Aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna. Ten kamień rzuca się w oczy, najprawdopodobniej będzie dominował nad całością. Świetnie komponuje się z każdym innym kolorem grysu. Masz zatem spore pole do popisu. Jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne. Quarzo Azzurro jest bezpieczny dla roślin. Tu prezentujemy frakcję 10-20 cm.

ZASTOSOWANIE SZKŁA QUARZO AZZURRO GRYS  

Pięknie podkreśli Twoje roślinne kompozycje. Idealnie współgra z każdym innym kolorem kamieni. Ten turecki grys bardzo lubi sąsiedztwo wody. Możesz obsypać nim krawędź np. oczka wodnego. Pięknie prezentuje się jako skalniak. Drzewa, kwiaty i krzewy uwielbiają jego towarzystwo. Quarzo Azzurro jest idealnym rozwiązaniem np. do ogrodów japońskich, czyli tych, w których dominuje woda, żwir, kamień i piasek. Dobrze się klinuje, więc jest odpowiedni na ścieżki i podjazdy. Zastanawiasz się nad gabionowym ogrodzeniem? Wypełnij gabiony tym właśnie grysem. Idealnie podkreśli zarówno jasną, jak i ciemną elewację domu. Polecany również na opaskę wokół domu. Quarzo Azzurro jest kamieniem niezwykle wdzięcznym, dzięki niemu wydobędziesz ze swojego ogrodu to, co najpiękniejsze.

WAŻNE!!!!

Ze względu na materiał produktu prosimy w obecności kuriera sprawdzić zawartość przesyłki. Sporządzanie protokołu szkody jest warunkiem koniecznym i podstawą do uwzględnienia reklamacji za szkody powstałe w trakcie transportu, bez tego dokumentu reklamacja nie zostanie uwzględniona.

5902837460284
6 Przedmioty

Opis

Materiał
Szkło
Gama kolorystyczna
Błękit
Frakcja
ponad 80 mm
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło