Kamień Dalmatyńczyk Otoczak 16-22 mm

Szaro biały otoczak. Nietuzinkowy kamień do ogrodu którym udekorujesz każdy zakątek.

Okazje dnia

47,60 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Otoczak Dalmatyńczyk Ten czarno-biały kruszec cechuje nie tylko naturalne piękno i wysoka estetyka, ale też praktyczność. Nada się do wytyczania ścieżek, ale też będzie świetnym dodatkiem do skalniaków i rabat pełnych kwiatów.

Otoczak Dalmatyńczyk umieścisz też w donicach z kwiatami, zakrywając w ten sposób ciemna ziemię i nadając całości niezwykle eleganckiego wyglądu. Otoczak granitowy dalmatyńczyk w donicach i misach to nie wszystko, co możesz zrobić. Dobre wrażenie na znajomych z pewnością zrobi nawet drobna modernizacja ogrodu. Niech pomoże Ci w tym kamień dalmatyńczyk – użyj go nie tylko do wyłożenia podjazdu, ale też do kreatywnego wypełnienia szczelin.

Ciekawa kolorystyka z pewnością doda nieco świeżości do Twojego ogrodu – zwłaszcza, gdy nadchodzą cieplejsze miesiące.

Podczas zimy nie musisz też martwić się o to, że gwałtowny spadek temperatury w szkodliwy sposób wpłynie na otoczak dalmatyńczyk. Jest on niezwykle trwały i wytrzymały – również, gdy chodzi o warunki atmosferyczne. Dlatego nawet podczas ciepłej jesieni lub wczesnej wiosny możesz zaprosić znajomych do swojego ogrodu i nie martwić się o ogólną estetykę ogrodu.

Otoczak Dalmatyńczyk – nieszablonowa propozycja dla właścicieli firm Jeśli zakładasz własny biznes i masz do dyspozycji nieco terenu zielonego – na przykład, przed stoiskiem lub witryną, być może warto zainwestować właśnie w kamień Dalmatyńczyk. Rozwiązanie to z pewnością zbuduje nastrój w każdym, kto zbliży się do Twojej restauracji czy kawiarni. Wysokiej jakości otoczak granitowy Dalmatyńczyk nie przestraszy się wilgoci, śniegu, ani intensywnych promieni słonecznych, dlatego też warto wybrać ten kamień spośród innych alternatyw.

5903738120611
88 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Biel
Szary

Specyficzne kody

ean13
5903738120611

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło