Kamień Granitowy Otoczak 20-40 mm

Szaro biały granitowy otoczak.

Nietuzinkowy kamień do ogrodu którym udekorujesz każdy zakątek.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu, chętnie na każde odpowiemy.

Przed zakupem skontaktuj się z nami w celu przedstawienia szczegółów brył. Pomoże nam to uniknąć niedomówień i przybliżyć zarys brył!

Okazje dnia

76,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Obecnie brak na stanie

Otoczak granitowy Ten czarno-biały kruszec cechuje nie tylko naturalne piękno i wysoka estetyka, ale też praktyczność. Nada się do wytyczania ścieżek, ale też będzie świetnym dodatkiem do skalniaków i rabat pełnych kwiatów.

Otoczak granitowy umieścisz też w donicach z kwiatami, zakrywając w ten sposób ciemna ziemię i nadając całości niezwykle eleganckiego wyglądu. Otoczak granitowy w donicach i misach to nie wszystko, co możesz zrobić. Dobre wrażenie na znajomych z pewnością zrobi nawet drobna modernizacja ogrodu. 

Ciekawa kolorystyka z pewnością doda nieco świeżości do Twojego ogrodu – zwłaszcza, gdy nadchodzą cieplejsze miesiące.

Podczas zimy nie musisz też martwić się o to, że gwałtowny spadek temperatury w szkodliwy sposób wpłynie na otoczak granitowy. Jest on niezwykle trwały i wytrzymały – również, gdy chodzi o warunki atmosferyczne. Dlatego nawet podczas ciepłej jesieni lub wczesnej wiosny możesz zaprosić znajomych do swojego ogrodu i nie martwić się o ogólną estetykę ogrodu.

Otoczak granitowy – nieszablonowa propozycja dla właścicieli firm Jeśli zakładasz własny biznes i masz do dyspozycji nieco terenu zielonego – na przykład, przed stoiskiem lub witryną, być może warto zainwestować właśnie w kamień Dalmatyńczyk. Rozwiązanie to z pewnością zbuduje nastrój w każdym, kto zbliży się do Twojej restauracji czy kawiarni. Wysokiej jakości otoczak granitowy nie przestraszy się wilgoci, śniegu, ani intensywnych promieni słonecznych, dlatego też warto wybrać ten kamień spośród innych alternatyw.

5903738121656

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Szary
Gama kolorystyczna
Biel

Specyficzne kody

ean13
5903738121656

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło