COMPO SANA® unikalne podłoże do sadzenia roślin wodnych GLINKA i piasek kwarcowy zapobiegają wymywaniu podłoża naturalne związki humusowe hamują rozwój glonów.

Okazja dnia

COMPO SANA Podłoże do roślin wodnych 20 L

34,68 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

COMPO SANA Podłoże do roślin wodnych 20 LObojętność: 20L


COMPO SANA® unikalne podłoże do sadzenia roślin wodnych GLINKA i piasek kwarcowy zapobiegają wymywaniu podłoża naturalne związki humusowe hamują rozwój glonów Przeznaczone do wszystkich roślin wodnych uprawianych w stawach, oczkach wodnych lub innych zbiornikach. Zapewnia ono stabilną podstawę dla tych roślin oraz ułatwia adaptację po posadzeniu. Zaleca się sadzić rośliny wodne w specjalnych koszyczkach, które powstrzymują wymywanie podłoża oraz gwarantują prawidłowy rozwój systemu korzeniowego.
Podłoże specjalnie przygotowane do sadzenia roślin w oczkach wodnych. Zawiera naturalne związki humusowe, które wpływają na zahamowanie
rozwoju glonów w oczkach wodnych. GLINKA oraz dodatek piasku kwarcowego zapobiegają wymywaniu podłoża z pojemników.

ZALETY PRODUKTU


Drobnoziarnisty piasek zwiększający przepuszczalność i przewiewność gleby. Dodawany do podłoża chroni korzenie przed nadmiarem wilgoci. Minerały zawarte w glince zwiększają stabilność podłoża i zdolność magazynowania i stopniowego uwalniania składników pokarmowych i wody.


JAK PRZECHOWYWAĆ PODŁOŻE?


Podłoże należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Najlepiej umieścić je w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywanie produktu w miejscu wilgotnym lub mocno nasłonecznionym może spowodować utratę składników pokarmowych i odpowiednich właściwości podłoża. Podłoże do upraw.
Wartość pH 5,0-6,5
Zasolenie (KCI)g/l<1,0 g/l
Surowce produkcyjne: torf wysoki, stopień rozkładu H3-H8, piasek, granulat glinki, wapno.

ZASTOSOWANIE:


do roślin wodnych, swobodnie pływających i podwodnych oraz roślinności nabrzeżnej (szuwarowej), błotnej i bagiennej hodowanej w oczkach wodnych i stawach. Nawożenie roślin należy przeprowadzić przy ich sadzeniu. Zalecamy długo działający nawóz w małych dawkach.

4008398119416

Opis

Materiał
Ziemia
Zastosowanie
do roślin wodnych

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.