COMPO SANA Podłoże do roślin wodnych 20 L

COMPO SANA® unikalne podłoże do sadzenia roślin wodnych GLINKA i piasek kwarcowy zapobiegają wymywaniu podłoża naturalne związki humusowe hamują rozwój glonów.

Okazje dnia

36,50 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

COMPO SANA Podłoże do roślin wodnych 20 LObojętność: 20L


COMPO SANA® unikalne podłoże do sadzenia roślin wodnych GLINKA i piasek kwarcowy zapobiegają wymywaniu podłoża naturalne związki humusowe hamują rozwój glonów Przeznaczone do wszystkich roślin wodnych uprawianych w stawach, oczkach wodnych lub innych zbiornikach. Zapewnia ono stabilną podstawę dla tych roślin oraz ułatwia adaptację po posadzeniu. Zaleca się sadzić rośliny wodne w specjalnych koszyczkach, które powstrzymują wymywanie podłoża oraz gwarantują prawidłowy rozwój systemu korzeniowego.
Podłoże specjalnie przygotowane do sadzenia roślin w oczkach wodnych. Zawiera naturalne związki humusowe, które wpływają na zahamowanie
rozwoju glonów w oczkach wodnych. GLINKA oraz dodatek piasku kwarcowego zapobiegają wymywaniu podłoża z pojemników.

ZALETY PRODUKTU


Drobnoziarnisty piasek zwiększający przepuszczalność i przewiewność gleby. Dodawany do podłoża chroni korzenie przed nadmiarem wilgoci. Minerały zawarte w glince zwiększają stabilność podłoża i zdolność magazynowania i stopniowego uwalniania składników pokarmowych i wody.


JAK PRZECHOWYWAĆ PODŁOŻE?


Podłoże należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Najlepiej umieścić je w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywanie produktu w miejscu wilgotnym lub mocno nasłonecznionym może spowodować utratę składników pokarmowych i odpowiednich właściwości podłoża. Podłoże do upraw.
Wartość pH 5,0-6,5
Zasolenie (KCI)g/l<1,0 g/l
Surowce produkcyjne: torf wysoki, stopień rozkładu H3-H8, piasek, granulat glinki, wapno.

ZASTOSOWANIE:


do roślin wodnych, swobodnie pływających i podwodnych oraz roślinności nabrzeżnej (szuwarowej), błotnej i bagiennej hodowanej w oczkach wodnych i stawach. Nawożenie roślin należy przeprowadzić przy ich sadzeniu. Zalecamy długo działający nawóz w małych dawkach.

4008398119416

Opis

Materiał
Ziemia
Zastosowanie
do roślin wodnych

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło