Tabletki Solne Do Zmiękczania Wody

23,49 zł
Brutto

Tabletki solne są produkowane z soli warzonej o zawartości substancji przeciwzbrylającej poniżej 3 mg/kg. Pojawienie się w opakowaniu nieznacznej ilości soli sypkiej jest procesem naturalnym.

Opakowanie
Ilość

Twardość wody powoduje powstawanie kamienia kotłowego, który zmniejsza wydajność procesu grzewczego i zwiększa zużycie paliwa. Świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie takiego produktu jak tabletki solne. Stosuje się je głównie w specjalistycznych instalacjach do zmiękczania wody. Wysokiej jakości warzona sól w tabletkach zawiera poniżej 3 mg/kg substancji przeciwzbrylającej nie posiada w swoim składzie zanieczyszczeń mechanicznych. Jest bezzapachowym produktem, który zapewni wodzie doskonałe parametry. Dzięki zastosowaniu dedykowanego preparatu woda będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia i gotowa do natychmiastowego użycia.

Tabletki solne – wygoda i bezpieczeństwo

Dostępna w naszym sklepie sól tabletkowa jest pozbawiona organizmów modyfikowanych genetycznie, składników pochodzenia zwierzęcego oraz substancji wywołujących alergię. W trakcie produkcji nie stosuje się promieniowania jonizującego. Warto postawić na wysokiej jakości rozwiązania i postawić na wydajny produkt. Sól tabletkowa do zmiękczania wody stosuje się zarówno w domowych instalacjach, jak i w myjniach samochodowych, zakładach przemysłowych czy przemysłowych stacjach uzdatniania wody. Dzięki nim ograniczysz zużycie wody i detergentów, ochronisz instalacje przed kamieniem. Efektem stosowania tabletek solnych jest zmniejszenie ilości osadu występującego w kabinach prysznicowych czy na armaturze i płytkach w łazience. Dzięki nim sprzątanie nie będzie wymagało wielkiego wysiłku. Świetnie sprawdzą się również w basenach, szczególnie w tych, które zostały wyposażone w generator chloru.

Wysokiej jakości sól tabletkowa

Oryginalny produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Tabletki solne należy przechowywać w szczelnym opakowaniu, gdyż substancja wykazuje duże właściwości higroskopijne. Zamawiając produkt w naszym sklepie, masz pewność, że dostaniesz odpowiednio zapakowany preparat gotowy do użycia. Zamów już teraz odpowiednią ilość i ciesz się czystą wodą w Twoim domu. Przedłóż żywotność sprzętów i zaoszczędź pieniądze na detergentach! Zamów już teraz produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Produkt nie zawiera:

− organizmów modyfikowanych genetycznie,

− składników pochodzenia zwierzęcego,

− substancji wywołujących alergię,

− w produkcji nie stosuje się promieniowania jonizującego.

Opakowanie:

- worki polietylenowe

Transport i przechowywanie:

Chlorek sodu należy przewozić czystymi, krytymi środkami transportu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Ładunek powinien być rozłożony równomiernie w sposób zabezpieczający przed przemieszczaniem się opakowań oraz ich wzajemnym uszkodzeniem.

Uwaga: Sól jest substancją higroskopijną; towar należy chronić przed zawilgoceniem i/lub zamoczeniem!

Produkt należy przechowywać w czystych i suchych pomieszczeniach o wilgotności poniżej 75% w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Opakowania jednostkowe - worki lub big bagi powinny być ułożone na paletach. Palety należy składować pojedynczo.

Termin ważności:

2 lata od daty produkcji. Po upływie terminu ważności należy zbadać powtórnie parametry produktu, jeżeli one są zgodne z wymaganiami produkt może być zastosowany. Powtórne badanie nie określa kolejnego terminu ważności, lecz jedynie jakość produktu w dniu badania

5904462000231
1049 Przedmioty

Opis

Materiał
Granulat

Specyficzne kody

ean13
5904462000231

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.