Tabletki Solne Do Zmiękczania Wody

Tabletki solne są produkowane z soli warzonej o zawartości substancji przeciwzbrylającej poniżej 3 mg/kg. Pojawienie się w opakowaniu nieznacznej ilości soli sypkiej jest procesem naturalnym.

Polecamy również

34,90 zł
Brutto
Opakowanie

Twardość wody powoduje powstawanie kamienia kotłowego, który zmniejsza wydajność procesu grzewczego i zwiększa zużycie paliwa. Świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie takiego produktu jak tabletki solne. Stosuje się je głównie w specjalistycznych instalacjach do zmiękczania wody. Wysokiej jakości warzona sól w tabletkach zawiera poniżej 3 mg/kg substancji przeciwzbrylającej nie posiada w swoim składzie zanieczyszczeń mechanicznych. Jest bezzapachowym produktem, który zapewni wodzie doskonałe parametry. Dzięki zastosowaniu dedykowanego preparatu woda będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia i gotowa do natychmiastowego użycia.

Tabletki solne – wygoda i bezpieczeństwo

Dostępna w naszym sklepie sól tabletkowa jest pozbawiona organizmów modyfikowanych genetycznie, składników pochodzenia zwierzęcego oraz substancji wywołujących alergię. W trakcie produkcji nie stosuje się promieniowania jonizującego. Warto postawić na wysokiej jakości rozwiązania i postawić na wydajny produkt. Sól tabletkowa do zmiękczania wody stosuje się zarówno w domowych instalacjach, jak i w myjniach samochodowych, zakładach przemysłowych czy przemysłowych stacjach uzdatniania wody. Dzięki nim ograniczysz zużycie wody i detergentów, ochronisz instalacje przed kamieniem. Efektem stosowania tabletek solnych jest zmniejszenie ilości osadu występującego w kabinach prysznicowych czy na armaturze i płytkach w łazience. Dzięki nim sprzątanie nie będzie wymagało wielkiego wysiłku. Świetnie sprawdzą się również w basenach, szczególnie w tych, które zostały wyposażone w generator chloru.

Wysokiej jakości sól tabletkowa

Oryginalny produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Tabletki solne należy przechowywać w szczelnym opakowaniu, gdyż substancja wykazuje duże właściwości higroskopijne. Zamawiając produkt w naszym sklepie, masz pewność, że dostaniesz odpowiednio zapakowany preparat gotowy do użycia. Zamów już teraz odpowiednią ilość i ciesz się czystą wodą w Twoim domu. Przedłóż żywotność sprzętów i zaoszczędź pieniądze na detergentach! Zamów już teraz produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Produkt nie zawiera:

− organizmów modyfikowanych genetycznie,

− składników pochodzenia zwierzęcego,

− substancji wywołujących alergię,

− w produkcji nie stosuje się promieniowania jonizującego.

Opakowanie:

- worki polietylenowe

Transport i przechowywanie:

Chlorek sodu należy przewozić czystymi, krytymi środkami transportu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Ładunek powinien być rozłożony równomiernie w sposób zabezpieczający przed przemieszczaniem się opakowań oraz ich wzajemnym uszkodzeniem.

Uwaga: Sól jest substancją higroskopijną; towar należy chronić przed zawilgoceniem i/lub zamoczeniem!

Produkt należy przechowywać w czystych i suchych pomieszczeniach o wilgotności poniżej 75% w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Opakowania jednostkowe - worki lub big bagi powinny być ułożone na paletach. Palety należy składować pojedynczo.

Termin ważności:

2 lata od daty produkcji. Po upływie terminu ważności należy zbadać powtórnie parametry produktu, jeżeli one są zgodne z wymaganiami produkt może być zastosowany. Powtórne badanie nie określa kolejnego terminu ważności, lecz jedynie jakość produktu w dniu badania

5904462000231
333 Przedmioty

Opis

Materiał
Granulat

Specyficzne kody

ean13
5904462000231

Zobacz także

Gorąca sprzedaż

Nowości w ofercie

Taniej nie kupisz!

Ziemie i nawozy

Kamienie dekoracyjne

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.