• Nowy

Donica Gabionowa York M

215,00 zł
Brutto

Designerskie donice gabionowe to nowoczesny element architektury ogrodowej znajdujące zastosowanie w dekoracji ogrodów tarasów i wnętrz. W większości przypadków gabiony kojarzą się z prostymi, sześciennymi formami. Nasze propozycje są niezwykle dekoracyjne i mają różnorodne kształty – kuliste, stożkowe, owalne. Będą pasowały do każdego ogrodu, lecz również na tarasy i balkony. Przestrzeń wokół rośliny należy wypełnić dekoracyjnym kruszywem.

Ilość

Donica gabionowy York M Donica w całości wykonany ze stali (konstrukcja: pręt stalowy ∅3,5-5 mm). Całość pokryta jest cynkiem, co daje długie możliwości eksploatacji (pozostawienie poza domem donica nie traci uroku). Konstrukcja jest stabilna i odporna na różne warunki atmosferyczne. Może być wypełniony różnymi materiałami, takimi jak kamień, kawałki drewna, szkło, stożki lub inny możliwy do wyobrażenia materiał. Nasze donice gabionowe są zaprojektowane do standardowych rozmiarów donic. Odległość między prętami wynosi 11 mm w najszerszym miejscu i 9 mm w najwęższym.

Zalety: Odporne na warunki atmosferyczne (cynkowanie ogniowe), Stabilna konstrukcja, uniwersalne zastosowanie (szerokie możliwości), Długoterminowy.

Średnica - 49 cm

Wysokość - 46 cm

Średnica wkładu: 21 cm (b)

Waga: 3,6 kg

Kolor: (ocynk ogniowy)

Farba cynkowana ogniowo Materiał - stalowy pręt

5907596554373
5 Przedmioty

Opis

Materiał
Stal
Gama kolorystyczna
Szary

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.