GABION Palenisko VULCANO I

Palenisko gabionowe

Okazje dnia

1 032,56 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

GABION PALENISKO VULCANO

I Miejsce na ogień w ogrodzie lub na działce może być małym dziełem sztuki. A niewątpliwie oryginalną ozdobą. Niemożliwe? Spójrz na gabionowe palenisko. Estetyczne, piękne i co ważne, bardzo funkcjonalne. Dzięki niemu stworzysz niepowtarzalny klimat. Będzie nie tylko efektownie, ale i bardzo bezpieczne. Ważne zwłaszcza tam, gdzie przebywają dzieci. Dzięki gabionowej konstrukcji ogień jest solidnie ograniczony. Połączenie ognia i kamienia daje niesamowite efekty wizualne. Ta stalowa konstrukcja jest stabilna, mocna i posłuży na długie lata. Palenisko odporne jest na wszelkie warunki atmosferyczne. Palniesko jest wysokie na 190 cm, jego średnica wynosi 110 cm.

Ważne! Nie zapewniamy wypełnienia gabionu kamieniem.

To, czym go wypełnisz zależy tylko od Ciebie. To daje Ci możliwość stworzenia czegoś unikatowego, niepowtarzalnego. A samodzielne wypełnienie paleniska kamieniami dodatkowo - sprawi wiele satysfakcji. Skontaktuj się z nami, chętnie podpowiemy, jaki kamień spełni Twoje oczekiwania.

Wysokość: 190 cm Średnica: 110 cm

Zastosowanie:

Efektowna ozdoba ogrodu i działki. Skandynawski design oczaruje każdego. Kamień to natura, natura to ogród. Dzięki gabionowemu palenisku stworzysz niepowtarzalny klimat. Nie musisz nic murować. Wystarczy, że gabionową konstrukcję paleniska wypełnisz kamieniem, jakim tylko zechcesz. Palenisko jest estetyczne i wygodne w użyciu. Do woli będziesz mógł przyrządzać ogniskowe dania, albo po prostu, zapalić ogień, by stworzyć niezwykłą atmosferę. W obu przypadkach gabionowe palenisko jest doskonałe.

Do kontaktu zapraszamy również właścicieli hoteli, pensjonatów, czy restauracji. Wasi goście z pewnością docenią możliwość bezpiecznego obcowania z ogniem.

W razie pytań prosimy o kontakt.

5902837468938

Opis

Materiał
Stal
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
Nowości
architektura ogrodowa

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło