Suche Drewno Kominkowe Buk

Suche Drewno Kominkowe Karton Buk

Buk: jest drewnem które pali się długo i bardzo spokojnie. Dzięki temu daje dużo ciepła oraz ma wysoką wartość opałową. Nadaje się do wszystkich typów pieców i kominków.

Okazje dnia

59,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Postaw na ekologiczne rozwiązanie, jakie oferuje marka Saltus. Suche drewno kominkowe to produkt gotowy do palenia również w piecu albo w palenisku. Każda partia poddana jest suszeniu w wysokotemperaturowych suszarniach oraz oczyszczeniu ze wszelkich gatunków grzybów, pleśni oraz zarodników konidialnych mających zdolności uczulające i kancerogenne. Drewno Saltus pozyskiwane jest ze zrównoważonej polskiej gospodarki leśnej. Zadbaj o planetę i wybierz ekologiczne rozwiązanie.

Saltus drewno do kominka, pieca i paleniska

Saltus suche drewno kominkowe rozdrobnione jest na sztabki gotowe do palenia. W opakowaniu (11, 25 albo 30 kg) znajdziesz buk, jesion i jawor, które palą się długo i dają dużo ciepła. Możesz zamówić produkt w kartonie albo na skrzynio-palecie, co umożliwia wygodne składowanie. Drewno ekologiczne Saltus przyjemnie strzela podczas spalania – jawor zawiera spore ilości żywicy. Dzięki odpowiedniemu procesowi suszenia sztapy osiągają wilgotność poniżej 20%, co sprawia, że drewno Saltus pali się wolno i jest bardziej kaloryczne od świeżo ściętego.

Saltus suche drewno kominkowe – prosty sposób na ochronę klimatu

Jeśli przykładasz wagę do ochrony środowiska to koniecznie wybierz produkty marki Saltus. Drewno do kominka to świetny sposób, by ograniczyć emisję CO2 do atmosfery. Pali się długo i wydziela dużo ciepła, produkując przy tym mało sadzy oraz dymu. Pozyskiwane jest ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Saltus suche drewno kominkowe to rozwiązanie, które wniesie do Twojego domu dużo ciepła. Postaw na ekologiczne rozwiązanie. 

Specyfikacja:

Karton 11 KG: Buk

Długość szczap: ok. 25-30 cm

Wilgotność drewna: do 20%

Wartość opałowa: ok. 4,15 kWh/kg lub 1500kWh/kg

5903738126101
67 Przedmioty

Opis

Materiał
Drewno
Długość szczapy
25 cm
Gatunek drewna
Buk

Specyficzne kody

ean13
5903738126101

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło