Kamień Srebrno Szary Grys 16-32 mm

10,09 zł
Brutto

Srebrno szary grys. Kamień do ogrodu.

Opakowanie

SREBRNO SZARO GRYS 16-32 MM

Piękny, naturalny kamień. Polecamy Państwa uwadze totalną nowość, srebrno-szary grys. Idealny do każdego rodzaju ogrodu. Jego niejednoznaczna barwa dodaje mu uroku i oryginalności. W słońcu pięknie się srebrzy. Ta naturalna ozdoba ogrodu podkreśli kolor roślinności. Stanowi idealne tło dla krzewów, rabat kwiatowych. Cudownie wygląda wśród traw ozdobnych. Jego dość neutralny kolor pozwala na śmiałe zestawienia z innymi kolorami i strukturami. Kamień pochodzi z Polski, a dokładnie z województwa dolnośląskiego.

Srebrzysto-szary grys sprzedajemy w workach 5 kg, 20 kg oraz w workach big bag po 1000 kg. Tu frakcja (wielkość) od 1,6 cm do 3,2 cm. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, chętnie je rozwiejemy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

ZASTOSOWANIE:

Ten srebrzysto szary grys pięknie wytyczy ogrodowe ścieżki. Jest do tego idealny. Kamień dobrze się klinuje (osadza). Nie przesuwa się pod stopami, tak jak np. żwir. Grys często stosuje się nie tylko jako wypełnienie przestrzeni wokół roślin. Może być on głównym motywem w ogrodzie, a rośliny stanowić jedynie jego dopełnienie. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Kamień utrzymuje odpowiednią wilgotność gleby, a co najważniejsze, nie musisz pielić, chwasty masz z głowy. Srebrno-szary grys nadaje się również do zaaranżowania wodnych przestrzeni, takich jak stawy kąpielowe, czy oczka wodne. Usypiesz nim dno i otoczenie. Rośliny wodne przysypane grysem, będą bardziej stabilne. Świetny do podbudów - do tarasu na gruncie, miejsca na grill, czy altany ogrodowej. Świetny do obsypania roślin w donicach, może być wypełnieniem wazonów i gabionów o drobnej siatce.

Może stworzysz kamienną aranżację ze srebrno-szarym grysem w roli głównej? Na pewno się nie zawiedziesz!

9998 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Szary
Frakcja
16-30 mm
W tej samej kategorii
TOP sprzedaży

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.