Kamień Travertino Rosa Anticato Otoczak 200-400 mm

44,28 zł
Brutto

Przepiękny kamień z naturalnie wyżłobionymi kanałami o pięknej antycznej barwie.

Opakowanie
Ilość

Travertino Rosa Anticato Otoczak 200-400 mm

Prostota, bujna roślinność i regularny kształt terenu, a w centrum woda. To podstawowe cechy ogrodu antycznego. Mamy produkt, który pozwoli zbudować taki klimat w Państwa ogrodzie. Jest nim otoczak Travertino Rosa Anticato. To jeden z tych kamieni, na widok którego, od razu wpadasz w zachwyt. Oryginalny, nieoczywisty, niemal antyczny, postarzały, historyczny.

Co powoduje, że jest tak nietypowy?

To jego barwa w połączeniu z naturalnie wyżłobionymi kanałami. Niektóre kanały przeszywają kamienie na wylot. Każdy kamień jest niepowtarzalny. A stworzone z niego kompozycje po prostu zachwycają! Waga każdej bryły jest unikatowa. Uwaga! 15 Kg kamienia nie oznacza 15 brył. Jeśli chcesz zamówić konkretną ilość kamieni, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia. Ustalimy szczegóły. ZASTOSOWANIE: Zacznijmy od wody. Otoczak Travertino Rosa Anticato to idealne rozwiązanie do akwariów i terrariów.

Te otoczaki stają się przyjemną kryjówką dla małych żyjątek. Oprócz tego, że będzie to rozwiązanie praktyczne, również - niezwykle estetyczne. W ogrodzie, ten kamień będzie pięknie komponował się przy wodzie - basenie, oczku wodnym, fontannie, czy stawie. Lubisz skalniaki? Świetnie, w skalniakach ten otoczak czuje się wyśmienicie. Naturalny kamień w ogrodzie zmienia PH ziemi, co sprawia, że rośliny są zdrowsze i bujniejsze.

Dlatego otoczak Travertino Rosa Anticato sprawdzi się idealnie wśród krzewów, rabat kwiatowych i traw. Naturalne otoczaki chronią korzenie roślin przez nadmiernym przegrzaniem. Są i piękne, i praktyczne. Jeśli w ogrodzie odpowiednio rozplanujesz oświetlenie, wydobędziesz z Travertino Rosa Anticato to, co w nim najpiękniejsze. Jego nieoczywistą strukturę i kolor. Chciałbyś mieć oryginalne ogrodzenie? Lubisz się wyróżniać? Postaw na ogrodzenie gabionowe i wypełnij je otoczakiem Travertino Rosa Anticato.

5902837461328
999998 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5902837461328

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.