Piasek do Spoin Top Lock Czarny

Piasek do spoin TOP LOCK czarny

Piasek do spoin DANSAND TOP LOCK ® to łatwy w użyciu i trwały materiał do spoin, który składa się z przemytego, suszonego w piecu piasku kwarcowego i naturalnych spoiw. Ponadto zamek górny ® zawiera nieco cementu.

Polecamy również

130,00 zł
Brutto
Opakowanie

DANSAND TOP LOCK ® to łatwy w użyciu i trwały materiał do spoin, który składa się z przemytego, suszonego w piecu piasku kwarcowego i naturalnych spoiw. Ponadto zamek górny ® zawiera nieco cementu.

Kiedy TOP LOCK ® wejdzie w kontakt z wodą, spoiwa aktywują się iw górnym centymetrze spoiny tworzy się solidna membrana. Kiedy pada deszcz, staw staje się elastyczny. Przy suchej pogodzie ponownie twardnieje i tworzy naturalną, fizyczną ochronę przed chwastami i insektami.

TOP LOCK ® jest doskonałą alternatywą dla zwykłej zaprawie. Utwardzona spoina staje się na tyle mocna i jednocześnie elastyczna, że ​​wytrzymuje zamiecie, podobnie jak wytrzymuje mróz, ruchy podłoża i lekki ruch. TOP LOCK ® jest łatwy w utrzymaniu i może być stosowany do nowych spoin oraz do renowacji istniejących chodników na tarasach, chodnikach, podjazdach i wiatach.

KORZYŚCI Z DANSAND TOP LOCK ®

Przemyty, suszony w piecu piasek kwarcowy z dodatkiem naturalnych spoiw

Stałe i elastyczne połączenia

Naturalny herbicyd

Przepuszczalny dla wody

Łatwy do zamiatania w stawach

Do fug 3-10 mm

Skuteczny przy wysokości spoiny min. 40 mm

DEKLARACJA

Materiał składa się z piasku kwarcowego, cementu i spoiw organicznych. Dostępny w kolorze naturalnym i antracytowym. Materiał spoin jest gotowy do użycia i można go używać bezpośrednio z worka.

OPAKOWANIA

Folia mrozoodporna. Plastikowe torby wykonane z materiału PP.

SKŁADOWANIE

W lecie torby można przechowywać na zewnątrz. Zalecamy jednak miejsce do przechowywania pod dachem, ponieważ folia nie wytrzymuje ulewnego deszczu. W zimie worki należy przechowywać w suchym miejscu. Otwarte worki należy ponownie zamknąć.

PODANIE

Do połączeń między nowymi i istniejącymi powłokami zewnętrznymi z betonu i kamienia naturalnego. Przeznaczony do prywatnych tarasów, ścieżek ogrodowych i podjazdów o małym natężeniu ruchu. Nadaje się tylko do podbudowy niezwiązanej. Do użytku na zewnątrz tylko przy suchej pogodzie. Nadaje się do użytku prywatnego.

 

Szacowane zużycie: Ok. 2,0 kg / m 2 do 3 mm szerokości spoin.

Głębokość spoiny musi wynosić co najmniej 40 mm. Szerokość spoiny musi wynosić od 3 do 10 mm.

 

OTO JAK TO ROBISZ

Kostkę brukową układa się na trwałej warstwie żwirowo-piaskowej ze spadkiem na chodniku i warstwą podkładową zgodnie z obowiązującymi normami robót brukarskich. Materiał do spoin jest przepuszczalny dla wody, dlatego należy go stosować na przepuszczalnej dla wody warstwie podkładowej. Powierzchnia do fugowania i wibracji musi być w 100% sucha, ponieważ fuga zawiera cement i inne spoiwa aktywowane przez wodę.

 

FUGOWANIE PODCZAS REMONTU

DANSAND TOP LOCK ® nie jest herbicydem. Aby zapobiec wzrostowi istniejących chwastów, należy je usunąć przed wypełnieniem spoiny.

 

Spoina jest oczyszczona ze starego materiału spoinowego do głębokości odpowiadającej całej wysokości kamienia. Najlepiej zrobić to za pomocą środka do czyszczenia fug. Chwasty i korzenie muszą być całkowicie usunięte lub zlikwidowane. Następnie możesz użyć myjki wysokociśnieniowej, ale uważaj, aby nie uszkodzić powłoki ani warstwy podkładu.

 Uzupełnić spoinę zgodnie z opisem podczas spoinowania nowej powłoki.

 

UTRZYMANIE

Spoiny muszą być wolne od osadzonej ziemi, ziemi i innych materiałów organicznych. Spoiny z dowolnym łuszczeniem można łatwo naprawić za pomocą nowego materiału spoinowego. Spoina musi być uprzednio oczyszczona z luźnego materiału spoiny. Na stale wilgotnych stawach z czasem może dojść do wzrostu glonów lub mchu. Usuń to za pomocą środka na glony i mchy.

 

UWAGI

W przypadku stosowania materiału spoinowego do kolorowych, porowatych powłok, w niektórych przypadkach może on osadzać się w zagłębieniach kamieni i powodować zanieczyszczenia. Często można je usunąć za pomocą pędzla i odrobiny mydła, zobacz jak w naszych instrukcjach czyszczenia

Zawsze wykonać pole próbne co najmniej 0,5 m 2  przed rozpoczęciem

DANSAND TOP LOCK ® nie wytrzymuje ciągłej erozji wodnej.

5707884997475
20 Przedmioty

Opis

Materiał
Piasek
Gama kolorystyczna
Czerń
Przeznaczenie
podjazdy

Specyficzne kody

ean13
5707884997475

Zobacz także

Gorąca sprzedaż

Nowości w ofercie

Taniej nie kupisz!

Ziemie i nawozy

Kamienie dekoracyjne

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.