Piasek do spoin Stone Dust Dark

Piasek do spoinowania kostki Stone Dust Grafit

Piasek do spoin Dansand STONE DUST.

Nasza mączka z ciemnego granitu jest dobrym wyborem zarówno do wąskich, jak i szerokich spoin między betonem a kamieniem naturalnym. Produkt daje efekt , który pasuje do kamieni o specjalnych właściwościach , takich jak kostka brukowa a następnie Mączka Kamienna DANSAND ® prawie się nie pyli .

119,00 zł
Sprzedano: 33
Brutto
Wybierz opakowanie

Mączka kamienna Dansand STONE DUST DARK 3-20 mm do wąskich i szerokich spoin

Zapobiegający chwastom materiał spoinowy do nowych spoin i napraw chodników i chodników wykonanych z betonu i kamienia naturalnego.

Nasza mączka z ciemnego granitu jest dobrym wyborem zarówno do wąskich, jak i szerokich spoin między betonem a kamieniem naturalnym. Produkt daje efekt , który pasuje do kamieni o specjalnych właściwościach , takich jak kostka brukowa a następnie Mączka Kamienna DANSAND ® prawie się nie pyli .

Mieszanka NO GROW składa się z kruszonego, płukanego i suszonego granitu z dodatkiem mineralnym. Dodatek ma naturalnie wysoką wartość pH, co stwarza ubogie w składniki odżywcze środowisko wzrostu w stawach. Nasiona chwastów wysychają i nie mogą zakorzenić się i kiełkować. Minerały rozpuszczają się powoli i są wypłukiwane dopiero po 10 latach deszczu. Przy prawidłowym stosowaniu Mąki Kamiennej DANSAND ® uzyskujesz wspaniały efekt, który utrzymuje się przez wiele lat.

Czy to na prywatnych chodnikach, tarasach czy podjazdach o małym natężeniu ruchu - duński produkt naturalny w mgnieniu oka wyczaruje wolne od chwastów fugi. Ponieważ do gotowej do użycia mieszanki suszonego w piecu granitu dodawane są specjalne minerały. Mają naturalnie wysoką wartość pH, co zapobiega gromadzeniu się chwastów w stawach.

ZALETY MĄCZKI KAMIENNEJ DANSAND:

-nadaje się do fug 3-20 mm

-do nowego spoinowania lub naprawy

-unikalna mieszanka NO GROW ™

-myte i dlatego mało zakurzone

-przyjazny dla środowiska

-środek odstraszający chwasty

-elastyczna zaprawa

-przepuszczalny dla wody

-łatwy w użyciu

SKŁADOWANIE

W lecie torby można przechowywać na zewnątrz. Zalecamy jednak miejsce do przechowywania pod dachem, ponieważ folia nie wytrzymuje ulewnego deszczu.

DEKLARACJA

Mączka kamienna DANSAND ® składa się z umytej , wysuszonej w piecu mąki granitowej. Dodano dodatek mineralny o wysokim pH. Dostępny w kolorze antracytowym. Materiał spoin jest gotowy do użycia i można go używać bezpośrednio z worka.

PODANIE

Do nowych i istniejących powłok. Może być używany tylko do użytku na zewnątrz na suchej powierzchni. Nadaje się tylko do niezwiązanej warstwy bazowej. Nadaje się do użytku prywatnego. Szacunkowe zużycie: Dla kostki brukowej 14x 21 × 5 cm o szerokości spoiny 2–3 mm = 2,0 kg/m 2 .

Głębokość spoiny musi wynosić co najmniej 40 mm. Szerokość spoiny musi wynosić od 3 do 20 mm.

OTO JAK TO ROBISZ

Kostkę brukową układa się na trwałej warstwie żwiru i piasku zgodnie z obowiązującymi normami robót brukarskich. Materiał do spoin jest przepuszczalny dla wody jak zwykły piasek do spoinowania, dlatego też warstwa podkładowa musi być przepuszczalna dla wody.

FUGOWANIE PODCZAS REMONTU

Mączka kamienna DANSAND ® nie jest lekarstwem na chwasty. Aby zapobiec wzrostowi istniejących chwastów, chwasty i korzenie należy całkowicie usunąć przed wypełnieniem spoiny. Spoina jest oczyszczona ze starego materiału spoinowego do głębokości odpowiadającej całej wysokości kamienia. Odbywa się to za pomocą środka do czyszczenia fug. Następnie możesz użyć myjki wysokociśnieniowej, ale uważaj, aby nie uszkodzić powłoki ani warstwy podkładu. Uzupełnić spoinę zgodnie z opisem podczas spoinowania nowej powłoki.

UTRZYMANIE

Aby uniknąć chwastów w fugach i przemieszczeń powłoki, fuga musi być zawsze wypełniona do pełnej wysokości i całkowicie wolna od ziemi i innych materiałów organicznych. W razie potrzeby powłoka jest czyszczona sztywną miotłą, a fugi uzupełniane. Mech i glony można usunąć odpowiednimi środkami. Ekstremalne warunki pogodowe mogą powodować białe naloty na spoinach i na krawędziach kostki brukowej. Jednak są one zwykle zmywane przy następnym deszczu. Możesz również usunąć te osady soli poprzez regularne czyszczenie kamieni.

UWAGI

Nie używaj materiału łączącego w połączeniu bezpośrednio na cokole lub innym murze. Zamiast tego użyj neutralnej fugi lub piasku, ponieważ w przeciwnym razie istnieje ryzyko wykwitów lub łuszczenia się. Nie nadaje się do cegieł, płytek i porowatych kamieni naturalnych Białe naloty mogą wystąpić, gdy materiał jest używany pod zadaszeniem (wiaty garażowe itp.). Można je usunąć wodą lub miotłą. Kwitnienie pod zadaszonymi obszarami w końcu zniknie, gdy zmniejszy się nadmiar soli w minerałach. Używaj tylko na suchą powłokę przy suchej pogodzie

5707884999844
677 Przedmioty

Opis

Materiał
Piasek
Gama kolorystyczna
Grafit
Przeznaczenie
podjazdy

Specyficzne kody

ean13
5707884999844

Kupiłeś swój wymarzony produkt z wysyłką do domu i zastanawiasz się co dalej? Nie martw się wszystko Ci wytłumaczymy!

Zamówiony i dostarczony zostanie przez kuriera, prosto pod Twoje drzwi. Przy odbiorze sprawdź czy karton nie został uszkodzony podczas transportu. Jeśli jest wszystko OK możesz go śmiało przyjąć. Następnie czeka Cię najlepszy moment: rozpakowywanie swojej wyczekiwanej przesyłki. Nie pozostaje Ci nic innego niż cieszyć się zawartością.

Specyfikacja pakowania:

  • pakowanie w worku BIG BAG po 1000 KG
  • towar umieszczony na bezzwrotnej palecie o wymiarach 120x100 cm
  • całość zabezpieczona folią stretch lub opaskami

Specyfika dostawy:

  • wysyłka w ciągu 24 godzin
  • dostawa w ciągu 3 dni roboczych
  • możliwość zapłaty u kuriera
  • rozładunek w pełni wykonywany przez kuriera z wykorzystaniem windy

Przedstawiamy Państwu gamę najczęściej oglądanych produktów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Możesz obserwować dowolna ilość produktów i zdecydować kiedy dokonasz zakupu. Ten zestaw rekomendacji proponuje

cztery najczęściej przeglądane produkty przez użytkowników, którzy również obserwowali dany produkt.

Nie wiesz, od czego zacząć? Zobacz nowe produkty, obserwuj kalendarz nowości i dowiedz się, kiedy pojawią się w sprzedaży.

Keramzyt Grysy i inne kultowe gamy produktów czekają! Odkryj teraz Trendy sezonu. Nowości w stonesgarden.

Garnek Ceramiczny

Cena 107,90 zł

BUK Paleta

Cena 571,90 zł

Tabletki Solne

Cena 24,90 zł

Kamień akwarystyczny

Cena24,65 zł

Wybierz z naszych bestsellerów, a za przesyłkę za całe zamówienie zapłacimy my.

Darmowa dostawa. W ramach akcji promocyjnej dostawa kurierem jest oferowana klientom za darmo, niezależnie od kwoty zamówienia.

Wyprzedaż to sprzedaż towaru, zazwyczaj po obniżonych cenach, w celu pozbycia się go, najczęściej pod koniec sezonu lub w ramach likwidacji sklepu.

U nas jest wręcz przeciwnie.

Losowo wybieramy produkty na które czekają wszyscy miłośnicy zakupów w atrakcyjnych cenach.

Zobacz Setki Produktów w Atrakcyjnych Cenach! Złóż Zamówienie w Internecie i Odbierz w Najwygodniejszy dla Siebie Sposób!

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.