Węgiel Kamienny Eko Orzech Premium

Węgiel kamienny orzech "Eko Orzech" powstaje z wyselekcjonowanych węgli ze śląskich kopalń. Węgiel Orzech to najczęściej wykorzystywany sortyment o uziarnieniu 25-80 mm do pieców tradycyjnych centralnego ogrzewania oraz kuchni węglowych.

Okazja dnia

Węgiel Kamienny Eko Orzech Premium

80,76 zł
Brutto
Wybierz
Akcyza
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Ważna informacja przed zakupem!

Podana w aukcji cena jest ceną brutto i dotyczy osób fizycznych kupujących węgiel do swoich gospodarstw domowych oraz firm zarejestrowanych jako Pośredniczący Podmiot Węglowy. W związku z nowelizacją USTAWY O PODATKU AKCYZOWYM od 1 stycznia 2019 r. osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej aby być zwolnione z podatku akcyzowego winny wskazać imię i nazwisko, adres dostawy, numer dowodu osobistego lub nazwę i numer innego dokumentu stwierdzającego tożsamość oraz numer PESEL.

Informację proszę uzupełnić w trakcie zakupów w zakładce: „wiadomość dla sprzedającego" W przypadku nieuzupełnienia w/w danych dla osób fizycznych oraz firm nie podlegających zwolnieniu zostanie doliczona akcyza w wysokości 40,40 zł brutto do każdej zakupionej tony.

Węgiel kamienny orzech "Eko Orzech" powstaje z wyselekcjonowanych węgli ze śląskich kopalń. Węgiel Orzech to najczęściej wykorzystywany sortyment o uziarnieniu 25-80 mm do pieców tradycyjnych centralnego ogrzewania oraz kuchni węglowych.

Specyfikacja

Szerokość: 80 cm.

Długość: 120 cm.

Wysokość: 170 cm.

Oryginalne opakowania foliowe perforowane po 25kg

Paleta z workami w całości zabezpieczona folią strech oraz przekładką górną

Węgiel kamienny „Eko Orzech PREMIUM” jest przeznaczony do spalania w piecach tradycyjnych centralnego ogrzewania.

Ponadto można go stosować do pieców kaflowych oraz w kuchniach węglowych. Powstaje z wyselekcjonowanych węgli ze śląskich kopalń. Produkt wyróżnia niska spiekalność (poniżej 10 RI)  przy zachowaniu wysokiej wartości opałowej. Nasz węgiel gwarantuje ciepło i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń grzewczych.

Węgiel kamienny „Eko Orzech PREMIUM” jest konfekcjonowany na nowoczesnej, automatycznej linii pakującej w wygodne 25kg mikrowentylowane worki foliowe.

Produkt cieszący się popularnością wśród klientów ceniących sobie najwyższą jakość spalania. Dzięki swoim walorom użytkowym i ekologicznym zapewni ciepło w Twoim domu.

5902837466491
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Węgiel
Gama kolorystyczna
Czerń
Frakcja
16-30 mm
do 15 mm
Przeznaczenie
ogrzewanie
Rodzaj opału
węgiel

Pliki do pobrania

Certyfikat

Certyfikat Węgiel kamienny „ORZECH PREMIUM”

Pliki do pobrania (2.53M)

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.