Węgiel Kamienny Eko Orzech Premium

Węgiel Kamienny Eko Orzech Premium

Węgiel kamienny orzech "Eko Orzech" powstaje z wyselekcjonowanych węgli ze śląskich kopalń. Węgiel Orzech to najczęściej wykorzystywany sortyment o uziarnieniu 25-80 mm do pieców tradycyjnych centralnego ogrzewania oraz kuchni węglowych.

Polecamy również

150,00 zł
Brutto
Opakowanie
Akcyza

Ważna informacja przed zakupem!

Podana w aukcji cena jest ceną brutto i dotyczy osób fizycznych kupujących węgiel do swoich gospodarstw domowych oraz firm zarejestrowanych jako Pośredniczący Podmiot Węglowy. W związku z nowelizacją USTAWY O PODATKU AKCYZOWYM od 1 stycznia 2019 r. osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej aby być zwolnione z podatku akcyzowego winny wskazać imię i nazwisko, adres dostawy, numer dowodu osobistego lub nazwę i numer innego dokumentu stwierdzającego tożsamość oraz numer PESEL.

Informację proszę uzupełnić w trakcie zakupów w zakładce: „wiadomość dla sprzedającego" W przypadku nieuzupełnienia w/w danych dla osób fizycznych oraz firm nie podlegających zwolnieniu zostanie doliczona akcyza w wysokości 40,40 zł brutto do każdej zakupionej tony.

Węgiel kamienny orzech "Eko Orzech" powstaje z wyselekcjonowanych węgli ze śląskich kopalń. Węgiel Orzech to najczęściej wykorzystywany sortyment o uziarnieniu 25-80 mm do pieców tradycyjnych centralnego ogrzewania oraz kuchni węglowych.

Specyfikacja

Szerokość: 80 cm.

Długość: 120 cm.

Wysokość: 170 cm.

Oryginalne opakowania foliowe perforowane po 25kg

Paleta z workami w całości zabezpieczona folią strech oraz przekładką górną

Węgiel kamienny „Eko Orzech PREMIUM” jest przeznaczony do spalania w piecach tradycyjnych centralnego ogrzewania.

Ponadto można go stosować do pieców kaflowych oraz w kuchniach węglowych. Powstaje z wyselekcjonowanych węgli ze śląskich kopalń. Produkt wyróżnia niska spiekalność (poniżej 10 RI)  przy zachowaniu wysokiej wartości opałowej. Nasz węgiel gwarantuje ciepło i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń grzewczych.

Węgiel kamienny „Eko Orzech PREMIUM” jest konfekcjonowany na nowoczesnej, automatycznej linii pakującej w wygodne 25kg mikrowentylowane worki foliowe.

Produkt cieszący się popularnością wśród klientów ceniących sobie najwyższą jakość spalania. Dzięki swoim walorom użytkowym i ekologicznym zapewni ciepło w Twoim domu.

5902837466491
464 Przedmioty

Opis

Materiał
Węgiel
Gama kolorystyczna
Czerń
Frakcja
do 15 mm
Frakcja
16-30 mm
Przeznaczenie
ogrzewanie
Rodzaj opału
węgiel

Specyficzne kody

Zobacz także

Gorąca sprzedaż

Nowości w ofercie

Taniej nie kupisz!

Ziemie i nawozy

Kamienie dekoracyjne

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.