Grill Gazowy Trendy L Grillchef

Grill wyposażony jest w 3 niezależne palniki oraz palnik boczny. Grill TRENDY L pozwoli na przygotowanie wyśmienitych dań nawet dla jednej osoby, a wtedy gdy trzeba urządzisz z jego pomocą przyjęcie w ogrodzie.

Okazje dnia

1 500,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Grill gazowy TRENDY L niemieckiej marki Landmann wchodzący w skład serii Grill Chef.

Grill wyposażony jest w 3 niezależne palniki oraz palnik boczny. Grill TRENDY L pozwoli na przygotowanie wyśmienitych dań nawet dla jednej osoby, a wtedy gdy trzeba urządzisz z jego pomocą przyjęcie w ogrodzie.

Rozmiar grilla pozwala na przygotowywanie pysznych dań z grilla z wykorzystaniem niewielkiej ilości miejsca, zarówno na tarasie, jak i we własnym ogrodzie.

Misa paleniskowa grilla została wykonana z emaliowanej stali, stelaż wraz z bocznymi półkami są wykonane z stali lakierowanej proszkowo, półki dzięki temu, że są składane oszczędzają miejsce podczas przechowywania. 

Cztery skrętne o 360° koła zapewniają grillowi mobilność. Kółka wyposażone są w hamulec.

Pokrywa grilla TRENDY jest wykonana ze stali nierdzewnej, ma dwuścienną budowę dla lepszego utrzymywania stałej temperatury wewnątrz piekarnika.

Na pokrywie grilla znajdziemy termometr, który zapewnia kontrolę nad temperaturą grillowania.

Na przedniej części grilla umieszczono panel z 4 regulatorami płomienia, które umożliwiają pełną kontrolę nad intensywnością grillowania. Grill posiada automatyczną iskrę, dzięki czemu po przekręceniu gałki następuje samoczynny zapłon gazu. 

Grill wyposażony jest w 3 palniki ze stali nierdzewnej każdy o mocy 3,5 kW, co daje łączną moc 10,5 kW. Palniki posiadają emaliowane osłony. Palnik boczny  o mocy 3,5 kW umożliwia tradycyjne gotowanie.

Dwuczęściowy ruszt o wymiarach 59 cm x 45,5 cm, idealny do przygotowywania dań dla 12 osób. Dodatkowo grill wyposażony jest w stalowy ruszt do podgrzewania potraw.

Ruszta zostały wykonane z pokrytego emalią żeliwa. Emalia sprawia, że grillowane potrawy nie będą przywierały do powierzchni rusztu.

W zestawie wąż i reduktor ciśnienia, a także pojemnik na tłuszcz, która usprawnia czyszczenie grilla po skończonym grillowaniu.

Osłony palników oraz pojemnik na tłuszcz są przystosowane do mycia w zmywarce.

Do grilla dołączony jest ochronny pokrowiec.

Wymiary grilla:

Wymiary rusztu: 59 cm x 45,5 cm

Wysokość: 118 cm

Szerokość: 130 cm

Długość: 60 cm

Waga: 53,5 kg 

5902837467962

Opis

Materiał
Stal
Gama kolorystyczna
Szary
Rodzaj opału
Gaz

Specyficzne kody

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło