Kamień Pearl Stone 7-15 mm Giallo Siena 500 ml

Kamień Pearl Stone 7-15 mm Giallo Siena 500 ml

Perłowe kamienie z Włoch zamknięte w pojemniku.

Okazje dnia

19,00 zł
Brutto
Ilość

Perłowe kamienie zamknięte w pojemniku. Praktyczne, estetyczne i wielozadaniowe. Jakość i piękno w jednym. Ten naturalny kamień pochodzi z Włoch. Pearl Stone są idealne do dekoracji domu, ogrodu, akwarium i terrarium. Dlaczego perłowe? Są to kamienie o zaokrąglonym kształcie, na myśl nasuwa się porównanie do pereł. I jak perły są naturalne. Otoczak GIALLO SIENA to naturalny kamień, w którym dominują barwy: żółta, kremowa, brązowa i ecru. Jego kolor jest na tyle uniwersalny, że pięknie łączy się z innymi kamieniami. Zarówno jasnymi, jak i ciemnymi. Perłowy kamień GIALLO SIENA pokryty jest specjalistycznym lakierem i żywicą. Powłoka ta sprawia, że kamień nie jest nasiąkliwy. Ważne! Otoczak nie wpływa na parametry wody. Idealny do akwariów o wystroju kamiennym i skalistym. Tworzy piękne tło wszystkich wodnych aranżacji. Pearl Stone GIALLO SIENA stanowi idealne podłoże do ukorzeniania się roślin. Jeśli obsypiesz nim rośliny w akwarium będą stabilniejsze i staną się mocniejsze. Woda powoduje, że kolor kamienia jest jeszcze bardziej intensywny. Pięknie prezentuje się również w terrariach.

Planujesz stworzyć tak modny obecnie własny las w szkle?

Pearl Stone GIALLO SIENA będzie do takiej kompozycji idealny. Świetnie wygląda w towarzystwie ziemi, roślinności i drewnianych elementów. Perłowym kamieniem możesz obsypać swoje kompozycje w donicach. Tych większych i mniejszych. W donicach w domu, i tych na swoim tarasie, czy balkonie.

Dlaczego warto to zrobić?

Kamień utrzymuje wilgotność ziemi i jednocześnie chroni korzenie. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również bardzo estetyczne. Potrzebujesz kamieni do uzupełnienia szklanych wazonów? Świeczników na stole? Wybierz Pearl Stone GIALLO SIENA. Użycie Pearl Stone zależy od Twojej wyobraźni! Inspiracji na jego wykorzystanie jest mnóstwo. Trzymamy kciuki za Twoje! I zachęcamy do zakupy innych kamieni z serii Pearl Stone. Posiadamy bogatą ofertę perłowych kamieni w różnych kolorach i frakcjach. Udanych zakupów!

5902837469843
3 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Beż
Frakcja
5-17 mm

Specyficzne kody

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło