Kamień Pearl Stone 7-15 mm Nero Ebano 500 ml
Kamień Pearl Stone 7-15 mm Nero Ebano 500 ml
Kamień Pearl Stone 7-15 mm Nero Ebano 500 ml
Kamień Pearl Stone 7-15 mm Nero Ebano 500 ml

Kamień Pearl Stone 7-15 mm Nero Ebano 500 ml

Perłowe kamienie z Włoch zamknięte w pojemniku.

19,00 zł
Brutto

Kamień Pearl Stone 7-15 mm Nero Ebano 500 ml
Kamień Pearl Stone 7-15 mm Nero Ebano 500 ml
19,00 zł
Bruttozamów telefonicznie

+48 785 882 786

Obsługa klienta

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Perłowe kamienie zamknięte w pojemniku.

Praktyczne, estetyczne i wielozadaniowe. Jakość i piękno w jednym. Ten naturalny kamień pochodzi z Włoch. Pearl Stone są idealne do dekoracji domu, ogrodu, akwarium i terrarium.

Dlaczego perłowe?

Są to kamienie o zaokrąglonym kształcie, na myśl nasuwa się porównanie do pereł. I jak perły są naturalne. Otoczak Nero Ebano to naturalny kamień o grafitowej, intensywnej barwie. Jego kolor jest na tyle uniwersalny, że pięknie łączy się z innymi kamieniami. Zarówno jasnymi, jak i ciemnymi. Perłowy kamień Nero Ebano pokryty jest specjalistycznym lakierem i żywicą. Powłoka ta sprawia, że kamień nie jest nasiąkliwy.

Ważne!

Otoczak nie wpływa na parametry wody. Idealny do akwariów o wystroju kamiennym i skalistym. Tworzy piękne tło wszystkich wodnych aranżacji. Pearl Stone Nero Ebano stanowi idealne podłoże do ukorzeniania się roślin. Jeśli obsypiesz nim rośliny w akwarium będą stabilniejsze i staną się mocniejsze. Woda powoduje, że kolor kamienia jest jeszcze bardziej intensywny. Pięknie prezentuje się również w terrariach.

Planujesz stworzyć tak modny obecnie własny las w szkle?

Pearl Stone Nero Ebano będzie do takiej kompozycji idealny. Świetnie wygląda w towarzystwie ziemi, roślinności i drewnianych elementów. Perłowym kamieniem możesz obsypać swoje kompozycje w donicach. Tych większych i mniejszych. W donicach w domu, i tych na swoim tarasie, czy balkonie. Dlaczego warto to zrobić? Kamień utrzymuje wilgotność ziemi i jednocześnie chroni korzenie. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również bardzo estetyczne.

Potrzebujesz kamieni do uzupełnienia szklanych wazonów?

Świeczników na stole?

Wybierz Pearl Stone Nero Ebano. Użycie Pearl Stone zależy od Twojej wyobraźni! Inspiracji na jego wykorzystanie jest mnóstwo. Trzymamy kciuki za Twoje! I zachęcamy do zakupy innych kamieni z serii Pearl Stone. Posiadamy bogatą ofertę perłowych kamieni w różnych kolorach i frakcjach. Udanych zakupów!

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Grafit
Frakcja
5-17 mm
5902837469935
34 Przedmioty
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.