Świeca Sojowa Whiskey & Jazz

55,00 zł
Brutto

Prawdziwie męski zapach Whiskey&Jazz zamknięty w szklanym słoju.

Pięknie pachnące świece sojowe STONES GARDEN to idealny pomysł na prezent jak i piękna ozdoba do domu. Nasze ręcznie wytwarzane świece wyróżniają się dużą ilością unikatowych zapachów. Ponadto ich opakowania, ręcznie zdobione farbami akrylowymi, cieszą oko w każdej aranżacji. 

Pojemność: 120ml

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wosk sojowy nie zawiera w sobie żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Jest bezpieczny dla dzieci, alergików i osób z astmą. Jego niska temperatura topnienia, powoduje że pali się znacznie dłużej niż wosk parafinowy, łatwiej go sprzątnąć, nie zostawia plam, nie powoduje bólu głowy i nie stanowi zagrożenia dla otaczającego nas środowiska: wytwarza znacznie mniej sadzy nie kopci ani nie podnosi poziomu CO2 w atmosferze.

Instrukcja stosowania:

Paląc świecę pierwszy raz, najlepiej doprowadzić do równomiernego rozpuszczenia wosku, aż do krawędzi szkła, aby uniknąć późniejszego tunelowania świecy. Warto także pamiętać, że knot świecy powinien być zawsze przycięty na ok. 0,5 cm, ponieważ zbyt długi knot może sprawić, że świeca będzie nadmiernie się dymić. Najlepiej świece palić od ok. 30 minut do maksymalnie 3-4 godzin. Nadmierne, długotrwałe palenie może skracać ich życie i powodować nadmierne podgrzanie wosku, a całkowite roztopienie wosku może spowodować przewrócenie i zatopienie knota.

Pojemność: 120ml

Czas palenia: do 25h

5903738122707
1 Przedmiot

Opis

Materiał
Wosk
Gama kolorystyczna
Beż
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.