Suche Drewno Kominkowe Karton 11 KG

Suche Drewno Kominkowe Karton

Jesion/Dąb są drewnami które palą się długo i są bardzo wydajne, dzięki swoim budową są bardzo ciężkie w łupaniu. Palą się stosunkowo spokojnie oraz równomiernie.

Okazje dnia

52,15 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Postaw na ekologiczne rozwiązanie, jakie oferuje marka Saltus. Suche drewno kominkowe to produkt gotowy do palenia również w piecu albo w palenisku. Każda partia poddana jest suszeniu w wysokotemperaturowych suszarniach oraz oczyszczeniu ze wszelkich gatunków grzybów, pleśni oraz zarodników konidialnych mających zdolności uczulające i kancerogenne. Drewno Saltus pozyskiwane jest ze zrównoważonej polskiej gospodarki leśnej. Zadbaj o planetę i wybierz ekologiczne rozwiązanie.

Saltus drewno do kominka, pieca i paleniska.

Saltus suche drewno kominkowe rozdrobnione jest na sztabki gotowe do palenia. W opakowaniu znajdziesz buk, jesion, jawor, które palą się długo i dają dużo ciepła. Możesz zamówić produkt w kartonie albo na skrzynio-palecie, co umożliwia wygodne składowanie. Drewno ekologiczne Saltus przyjemnie strzela podczas spalania. Dzięki odpowiedniemu procesowi suszenia szczapy osiągają wilgotność poniżej 20%, co sprawia, że drewno Saltus pali się wolno i jest bardziej kaloryczne od świeżo ściętego.

Saltus suche drewno kominkowe czyli prosty sposób na ochronę klimatu.

Jeśli przykładasz wagę do ochrony środowiska to koniecznie wybierz produkty marki Saltus. Drewno do kominka to świetny sposób, by ograniczyć emisję CO2 do atmosfery. Pali się długo i wydziela dużo ciepła, produkując przy tym mało sadzy oraz dymu. Pozyskiwane jest ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Saltus suche drewno kominkowe to rozwiązanie, które wniesie do Twojego domu dużo ciepła. Postaw na ekologiczne rozwiązanie. 

Specyfikacja:

MIX: dąb, jesion

Długość szczap: ok. 25-30 cm

Wilgotność drewna: do 20%

Wartość opałowa: ok. 4,15 kWh/kg lub 1500kWh/kg

5904741018018
52 Przedmioty

Opis

Materiał
Drewno
Długość szczapy
25 cm
Gatunek drewna
Jesion

Specyficzne kody

ean13
5904741018018

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło