Grafitowe Plastry- Stepy [m²] - Stonesgarden.pl ®

Grafitowe Plastry- Stepy [m²]

465,00 zł
Brutto

Grafitowe stepy - plasty 1m2=125 kg

Kamień na ścieżki

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Grafitowe plastry stepy są wykonane z bazaltu.

Dlaczego Bazalt? 

Bazalt to nic innego jak wyrzucona lawa wulkaniczna. Po ostygnięciu, tworzy niezwykle twardą powłokę – właśnie bazalt.

Planujesz wykonanie ścieżki w ogrodzie, skalnego zejścia z tarasu?

A może marzy Ci się oczko wodne z naturalnym wodospadem?

Mieszkasz w terenie górzystym a na Twoje działce są wzniesienia?

Stepy bazaltowe z powodzeniem wykorzystasz, jako stopnie schodowe, by bez wygodnie pokonywać różnice wysokości. Ścieżka ogrodowa wyłożona grafitowymi stepami, będzie bezpieczna w użytkowaniu, a dodatkowo obsadzenie przestrzeni wokół stepów niskimi roślinami skalnymi, nada ścieżce niepowtarzalnego charakteru. Planując ogrodowe oczko wodne, ułóż stepy kaskadowo, zasil wodą, stwórz swój własny wodospad i rozkoszuj się szumem wody w swoim ogrodzie.

Stepy grafitowe z bazaltu, to najtrwalsza dekoracja w Twoim ogrodzie.

Grafitowe stepy są zatem odporne na zarysowania, pęknięcia. Niestraszne im zmiany pogodowe - mróz, czy ostre słońce. Zastosowanie plastrów jest bardzo szerokie. Idealne na wytyczenie ścieżek i alejek w ogrodzie. Pięknie wyglądają otoczone grysem lub po prostu - na zielonej trawie. Układanie plastrów jest banalne. Możesz pójść na żywioł, bez konkretnego wytyczania ścieżki, będzie to tzw. ścieżka "z przerwami". Do tematu można podejść konkretniej i dokładnie wytyczyć jej przebieg w terenie. Wówczas, ułożenie stepów poprzedza korytowanie, czyli wykopać specjalne koryto, w którym będziemy układać kamienie.

Dlaczego?

Ścieżka na równej wysokości z poziomem trawnika będzie praktyczniejsza w utrzymaniu, zwłaszcza podczas koszenia. Nie wiesz z czego zbudować zejście z tarasu? Grafitowe plastry będą idealne. A może marzy Ci się oczko wodne z naturalnym wodospadem? Stepy pięknie komponują się z wodą i roślinnością typową dla wód. Jak zrobić oczko wodne używając grafitowych stepów? To proste! Ułóż stepy kaskadowo, zasil wodą, stwórz swój własny wodospad i rozkoszuj się szumem wody. W Twoim ogrodzie nie brakuje wzniesień? Pagórków? Teren jest bardzo nierówny? Do pokonania wszelkich nierówności i wzniesień idealnie nadają się właśnie bazaltowe stepy. Z powodzeniem wykorzystasz je, jako stopnie schodowe, co pozwoli na finezyjne, wygodne i jednocześnie bezpieczne pokonanie różnic wysokości. Duża, płaska powierzchnia stepów zapewni komfort chodzenia. Stepy lubią towarzystwo niskich roślin skalnych, ale równie zjawiskowo prezentują się wśród krzewów i traw ozdobnych. Stepy grafitowe z bazaltu, to najtrwalsza dekoracja w Twoim ogrodzie. I niezwykle praktyczna.

To inwestycja na długie lata!

1 Przedmiot

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.