Ziemia Uniwersalna Active Mix

Gotowe podłoże do uprawy kwiatów domowych, balkonowych jak i do prac w ogrodzie bądź na działce. Tak szerokie zastosowanie nasz produkt zawdzięcza odpowiednio dobranemu składowi, czyli mieszance wyselekcjonowanego podłoża to wygodna upraw roślin z żyznej i puszystej ziemi bogatej w mikroorganizmy i składniki pokarmowe.

Okazje dnia

16,06 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opakowanie: 50 litrów

Wartość pH: 5,5-6,5

Zasolenie:> 2,5 g/l

Skład:

  • torf wysoki,
  • ziemia kompostowa,
  • kreda,
  • nawóz

Gotowe podłoże do uprawy kwiatów domowych, balkonowych jak i do prac w ogrodzie bądź na działce.

Tak szerokie zastosowanie nasz produkt zawdzięcza odpowiednio dobranemu składowi, czyli mieszance wyselekcjonowanego podłoża to wygodna upraw roślin z żyznej i puszystej ziemi bogatej w mikroorganizmy i składniki pokarmowe.

Zastosowanie:

do roślin domowych o umiarkowanych potrzebach, do zakładania ogródków warzywnych, do przesadzania w donice i wiszące kosze do uprawy kwiatów balkonowych do przesadzania drzew i krzewów

Sposób użycia:

Najlepszy okres przesadzania roślin to wiosna i lato. Produkt prasowany mechanicznie, przed użyciem zaleca się rozluźnić w miarę potrzeb, gdy podłoże jest suche, nasączyć wodą.

Przesadzanie do doniczek:

Należy wybrać czystą donicę z otworami odpływowymi większą od bryły korzeniowej. Wsypujemy drenaż na dno donicy np. keramzyt, następnie ziemię uniwersalną. Wkładamy roślinę i wypełniamy podłożem do 2 cm poniżej krawędzi doniczki. Po przesadzeniu lekko ugniatamy ziemię i umiarkowanie podlewamy.

Przesadzanie drzew i krzewów:

Należy wykopać otwór o około 30% większy od bryły korzeniowej i wypełnić go częściowo ZIEMIĄ UNIWERSALNĄ. Następnie wsadzamy bryłę korzeniową i uzupełnimy resztę otworu ZIEMIĄ UNIWERSALNĄ.

Rośliny gruntowe/ warzywniak

należy rozsypać ziemię uniwersalną na głębokość około 15-30 cm, następnie sadzimy rośliny. Bezpośrednio po przesadzeniu umiarkowanie podlewamy.

Zalecamy rozpocząć nawożenie po 6-8 tygodniach od przesadzeniu.

5908251750888

Opis

Materiał
Ziemia
Zastosowanie
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
5908251750888
Ocena 
2022-02-21

Ziemia Uniwersalna Active Mix

Podczas przesadzania 1 kwiatka trafiłam na 4 kawałki szkła i złom. Najgorsza ziemia z jaką się spotkałam.

Napisz opinie

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło